2733
2739
عنوان

شما داخل فریزرتون چی میذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشت مرغ سبزیجات حبوبات پخته واسه اش 

سوسیس پنیر پیتزا همبرگر

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2731
روسری تابلو نقاشی...گاهی کفش های اضافه..گاهی ام توپ

خوشمزه جان لطفا از تاپیکم برو بیرون

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2738

ماهی و میگو  که مامانم میفرسته 

گوشت و مرغ  که البته معمولا کم می‌خریم که تازه باشه 

بستنی 

سبزیجات هم خیلی هم چون هروقت تموم بشه مادر همسرم برام میفرسته 

معمولا خلوته فریزرم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

باقالی 

ناگت 

سیب زمینی 

بامیه

فیله مرغ

کمی گوشت قرمز 

پنیر پیتزا

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

سبزی قورمه کوکو پلو 

لوبیا سبز 

گوشت گوسفند گوساله شتر مرغ 

مرغ 

بامیه 

باقالی 

غوره 

نون 

بستنی 

پنیر پیتزا 

اینا چیزایین ک همیشه هست 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
2706