2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

امشب نمیتونم ببینم 😫منظورت گلشاه هس؟اون انق ب خودش میرسه انقدر خوشگله و معلومه فقط درحال رسیدن ب پوستشع و واقعا هم زیباس 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بعد هم ب خودش میرسه هم گریم میکنه چ بسا این وسطا عملم کرده باشه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
امشب نمیتونم ببینم 😫منظورت گلشاه هس؟اون انق ب خودش میرسه انقدر خوشگله و معلومه فقط درحال رسیدن ب پو ...

آلان اسمش رو یاسمین صدا زدن 

انگار زیر پوستش آبه 

دماغ و دهن و چشمای ریز. داره ولی محشره 

2738

گلشاه رو من از نزدیک دیدم پوستش پر از کک و مک و چروکه.

برای کک و مک گریم میکنن وبرای چروکها  فیل تر فیلمبرداری روی همشونه‌.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
همه عمل میکنن ولی این پوستش محشره برق میزنه آبداره زیر پوستش انگار پر از آبه 

عزیزم یاسمین واقعا  معلومه زیباس و اینا بخاطر کارشون ب پوستشون و هبکلشون خیلیی میرسن برای همینه دیگ 

2706