2733
2739
عنوان

سم خالص!! دختره عوضی!!

171 بازدید | 15 پست

یکی از رفیقام چند روز پیش حین صحبت گفت میخوایم بریم پیک نیک‌توم بیا گفتم اوکی پس ببین چی نیازع باهم بخریم! حالا دیدم با. یکی دیگ استوری گذاشته رفته پیک نیک منم خبر نکرده! من اصن برام مهم نیست چون ن از خودش خوشم میاد ن ب حالم فرق میکرد خودم رفیقا دیگ دارم .اما اون با خودش نمیگه ب یکی پیشنهاد دادم حداقل الان استوری نکنم که نبینه  چون زشت میشه! یا کلا شخصیت منو در نظر نگرفت! الان چی بگم ک بفهمه کارش زشت بوده و بدونه الکی نباید حرف بپرونه؟ نگید قط رابطه چون این ب عقل خودمم میرسه اما نمیشه چون خانواده ها باهم دوستن! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همین بلارو سره خودش بیار. پیشنهاد یجایی رو بده بعد با دوست خودت برو استوری بزار

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

اگه حوصلشو داری همین کارو با خودش انجام بده، اگه ارزش نداره سرد رفتار کن باهاش

سرانجام بازگو کیستی، ای قدرتی که به خدمتش کمر بسته‌ام، قدرتی که همواره خواهان شر است، اما همیشه خیر عمل میکند.    -گوته، فاوست
2740
هیچ عکس العملی نشون نده احتمالااین کارش ازعمدبوده توهم یه قراربادوستات بزاربعداستورش کن ولی بزاریه م ...

اتفاقا اره چون دونفر دیگ تگ کرده رو عکسا ک فقط جای شما خالیه! چرا اینکار کرد میخواست حرصم بده !؟

اینکه توام با رفیقات بری پیکنیک و استوری بذاری

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

اينجور فاميل ها فقط انرژي منفي هستن . تو همه ي فاميل ها يكي دو تا از اين ادمهاي نخاله هستن . نميشه باهاشون قطع رابطه كرد . ولي ميشه سگ محلشون كرد . دختر عموم همين جوريه . تو خيابون ميبينمش با سرعت از كنارش رد ميشم و فقط يه كله تكون ميدم . الكي موبايلمو در ميارم كه مثلا دارم با موبايل حرف ميزنم . خودشم ميفهمه الكي دارم حرف ميزنم . اينها رو بايد مثل خودشون باهاشون برخورد كرد . 

2706