2737
2739

امروز با خانواده خودم و خانواده شوهرم تو باغ جمع بودیم 

.ما چون بچه کوچیک داریم هر دو خیلی حواسمونو بهم و به بچه هست .مثلا من نشسته باشم شوهرم کارای بچه رو انجام میده .دو سالشه 

یا تو جمع میاد پیشم میشینه دست میندازه گردنم .اگه خوراکی با اش بیارن اول واسه من میاره .البته منم همینجورم واسش 

بعد مامانم امروز میگه تو جمع زیاد به هم نچسبین حرف در میارن واستون 

واقعا درک نمیکنم بعد یه بچه دیگه چه حرفی ؟ بنظرتون منظورش چیه؟

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

🤣🤣حرف در میارن. دقیقا چی می‌خوان بگن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بیشتر فک کنم میخواد چش نخورین

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2740

بیخیال این حرفا 

شوهرته هاااا دوس پسرت نیس🙄🙄🙄

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706