2737
2734
عنوان

فکر کردن به مرد زن دار گناهه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2920 بازدید | 122 پست
اینطوری 90 درصد جمعیت کره زمین میتونن وارد زندگی همدیگه بشن  2 نفر بنا به هر دلیلی از همدیگه ج ...

الان بنظرت همین جوری نیست؟ ۹۰ درصد مردم جسمشون یجاس و روحشون کنار یکی دیگه. هزارتا دلیلم بیاری میگم گذشته همیشه تقدم داره.

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
تورو خدا یکم درکم کنید حالم بده داغونم

هیچ کس بهتر از من نمیتونه درکت کنه

دردمون یکیه 

منم خانواده اش جدامون کردن البته ک انقدر با سیاست کثیف پیش رفتن ک من خسته شدم خودم کشیدم کنار 

دوسش داشتم خیلیییی

برام ی کلیپ فرستاد ک پسره ی گوشه وایساده بود گریه میکرد و عشقش عروس شده بود 

ویسشم فرستاد ک تو عروس بشی من میمیرم 

ولی اون داماد شد تازه پدرم شد

من بعد اون با هر کی ک بودم ب دو هفته نکشید چون توو وجودش دنبال امید میگشتم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کردن و حس داشتن  که دست خود آدم نیست ولی انقدر بخیل نباش چه اشکالی داره 2 نفر دیگه با هم خو ...

خیلی خیلی همو می‌خوان منم از همین بیشتر اعصابم خورد میشه هر روز عکس استوری می‌دونم از دستی منو فالو کرده دختره خررر

امیدوارم همه آرزوت هات به صلاحت شه.....

وقتی این افکار رو داری یعنی داری برای کسی که برای به دست آوردنت تلاش نکرده انسانیت و وجدان و شخصیت خودت رو زیر پا میذاری و این بزرگ‌ترین گناه اول در حق خودته 

بگذر و صفحه ی جدیدی در زندگیت باز کن سخت هست ولی ممکنه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
خیلی خیلی همو می‌خوان منم از همین بیشتر اعصابم خورد میشه هر روز عکس استوری می‌دونم از دستی منو فالو ...

خب پس با اینکارا فقط اونارو به خواستشون میرسونی فقط براشون آرزوی خوشبختی کن... 

شما که این شرایط و تجربه کردی که باید بهتر حرفه منو بفهمی. با فکر کردن مگه میخاد چی بشه؟ آدما وقتی ب ...

نمیشه

من ۵ساله ک فکر کردمو غصه خوردمو ادمارو دونه دونه امتحان کردم ک پیدا کنم اون حسو اون نیمه گمشدمو توو وجودشون نبود

نتونستم 

۵ سال خودمو عذاب دادم دائم منتظر اتفاق بد برا اون دختر بودم 

فک میکردم کارمای کاراشونو پس میدن 

ولی نشدن برعکس هیی من اوضاعم بدتر شد

بخودش اسیب میزنه من بودم تجربه کردم ک میگم تنها بخودش اسیب میرسونه

وگرنه دختره با اون پسره دارن زندگیشونو میکنن

الان بنظرت همین جوری نیست؟ ۹۰ درصد مردم جسمشون یجاس و روحشون کنار یکی دیگه. هزارتا دلیلم بیاری میگم ...

این که به کثافت مثل خیانت 90 درصد که هیچ 100 درصد کره زمین هم مبتلا باشن تطهیر نمیشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
الان بنظرت همین جوری نیست؟ ۹۰ درصد مردم جسمشون یجاس و روحشون کنار یکی دیگه. هزارتا دلیلم بیاری میگم ...

خب این خیانته 

جسمت پیش یکی باشه دلت پیش یکی دیگه خیانت به اون همسریه که همه ارزوهاشو با تو تصور می کنه

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
2740
نمیشه من ۵ساله ک فکر کردمو غصه خوردمو ادمارو دونه دونه امتحان کردم ک پیدا کنم اون حسو اون نیمه گمشد ...

اره هر روزم خوشبخت تر از روز قبل تو مهمونیا میبینمش حالم بده میشه وقتیم برمی‌گردم خونه کلی گریه میکنم دیگه نمیتونم

امیدوارم همه آرزوت هات به صلاحت شه.....
خودت فقط اذیت میشی منم ی مدت عجیب همین حس شمارو نسبت ب یکی داشتم ولی دست برداشتم  سعی کردم خ ...

آخ ‌که منم دیدمش بعد چندین سال، دو قلو داشت🥹🥹 خانمشم مظلووم

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
خیلی خیلی همو می‌خوان منم از همین بیشتر اعصابم خورد میشه هر روز عکس استوری می‌دونم از دستی منو فالو ...

خب اگه میدونسته که قبلش خواستگارت بوده فقط واسه در اوردن حرص توعه شک نکن 

نود و نه درصد اونایی که تو اینستا با استوری هاشون ملتو خفه میکنن زندگی واقعیشون نیست 

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
نمیشه من ۵ساله ک فکر کردمو غصه خوردمو ادمارو دونه دونه امتحان کردم ک پیدا کنم اون حسو اون نیمه گمشد ...

خب ایراد کارت همین بود که روز و شب بهشون فکر میکردی و کل زندگیت و مختل کرده بودی. تو گذشته گیر افتادن خوب نیس ولی اینکه گاهی یه نگاهی به گذشته بندازی و درس بگیری خوبه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

اینکه چیزی نیست 

بچه دارم میشن

بعد پسره برمیداره اسم بچه ایو شماها قرار بود بزارین رو بچتونو میزاره رو بچه اش از ی زن دیگ

تو قلبت اون لحظه ک میشنوی چی اسمشو گذاشته تند میتپه 

چشات پر اشک میشع و ی بغض گنده میاد راه نفستو میگیرع

ک حتی نتونی ب کسی ک خبرو بهت داده بگی خدا حفظش کنه 

میدونی چقدر قلبم شکسته 

ولی بخدا قسم فایده نداره جز زجرو عذاب برا تو  هیچی نمیشه 

گناهو جهنمو ولش کن

زندگیت نابود میشه دونه دونه موهات سفید میشه

من انقدر نامرد بود ک اسمشو گذاشت تیام

اسم بچه منو اون بود من انتخابش کرده بودم

اون روز گریه کردم زجه زدم شب تا صبحشو

فرداش عین جنازه ی گوشه زل زدم 

بعد دست ب قلم بردمو توو دفترم نوشتمو با خودم عهد بستم ک دوباره پاشم

بلند شدم چاره دیگ نداشتم ک

2706