2737
2739

امشب داشتیم با نامزدم حرف می‌زدیم پشت تلفن یهو گفت روز دختر کیه؟! گفتم خدایا خداوندا این سه سال با من بود برام کادو روز دختر نخرید یعنی الان که زنش شدم میخواد بخره ؟! گفتم واسه چی می‌پرسی ؟؟؟ گفت می‌خوام واسه یکی گردنبند بخرم 

( من اصولا از طلا برای استفاده خوشم نمیاد و عاشق بدلیجاتم ) مدل گردنبندایی که دوست داشتم تو ذهنم اومد با ذوق گفتم میخواااااای واسم گردنبند بخری؟؟؟؟😍

که خیلی خیلی خیلی جدی گفت می‌خوام واسه مامانم بخرم ! مامانم گردنبند طلا نداره همه طلاهاشو فروخته می‌خوام واسش بخرم 

یهو مغزم پاشید از هم واسه چند دقیقه ساکت ساکت شدم قلبم از ناراحتی تو دهنم میزد 

دگ نتونستم تحمل کنم واسه اولین بار سر همچین موضوعاتی باهاش بحث کردم

گفتم سه ساله منو میشناسی تاحالا روز دختر نشده کادو بخری برام چطور روت میشه برگردی بگی می‌خوام واسه مامانم روز دختر کادو بخرم الان مامانت دختره ؟! اگه کسی قرار باشه واسه اون کادو بخره باید بابات باشه نه تو ، واقعا برات متاسفم خجالت بکش!!! ( اینم بگم وضع مالی پدرش خیلی خوبه اونجوری نیست که بگیم چون باباش نداره این میخواد بخره نهههه) 

بعد گفت چه آدم بد ذاتی هستی ! انگار باید راجبت بیشتر فکر کنم

از همونی که واسه مامانم میخرم واسه توام میخرم دیگه بس کن :) 

بخدا خیلی ناراحت شدم خیلی قلبم شکست ، من نمیگم واسه مامانش نخره ، ولی زشت نیست وقتی یکبارم واسه من نخریده بهم برگرده بگه می‌خوام واسه مامانم روز دختر بخرم ؟! 🙂🙂💔💔

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

چی بگم💔😔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حق داشتی ناراحت بشی والا منم بودم زورم میومد ..‌ بحث اون کادوهه وسط نیست الان میفهمم منظورتو ..‌ 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

مامانش دختره؟مامانش تا این سن ابعاد زن بودنو هم رد کرده 

خاک تو سر احمقش اون طلا هم بخوره فرق سر مامانش

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2740
دخترش نیستی ک

لابد مامانش دخترشه

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
حالا شاید میخواست واسه توام بخره

نمی‌خواست بخره 

یه لحظه از حرفم که گفتم میخوای واسه من بخری شوکه شد ؟ با من و من جدی گفت می‌خوام واسه مامانم بخرم 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
2706