2733
2734
لابد مامانش دخترشه

نوشتم بعدش حق داره پس

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

این دیگ خیلی جدید بود واسه روز دختر برای مادرش کادو بخره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالت خوبه ؟؟؟؟؟

خوبم ،براش‌بعدش نوشتم برای مادرش اگه میگیره پس استاتر حق داره 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
الهی دورت بگردم غصه نخور همه همین الان رفتم تاپیکی مرد به خانمش گفته چرک زیر دست خواهرمم نیستی راجب ...

چرا مردا اینجورین آخه چرا انقدر بیشعورم😭😭😭

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

اسی جان نباید زود واکنش نشون میدادی بنظرم وقتی میگی همه مناسبتا برات کادو میگیره باید میذاشتی حرفش تموم بشه یا بهش میگفتی پس من چی که بدونه باید برا تو هم کادو بگیره

اسی جان نباید زود واکنش نشون میدادی بنظرم وقتی میگی همه مناسبتا برات کادو میگیره باید میذاشتی حرفش ت ...

یعنی خودش انقدر احمقه ک فرق روز دختر رو با روز مادر ندونه؟

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
یعنی خودش انقدر احمقه ک فرق روز دختر رو با روز مادر ندونه؟

ن قربونت اینو.نمیگم ولی خواسته مثلا برا مادرش بگیره از این لوس بازیای الکی   بهرحال تو شوهرتو بهتر میشناسی