2733
2734

واقعن چرا همیشه ادمایی ک به یه نفر بدی میکنن خوشبخت میشن اصلا انگار نه انگار ک باید تاوان بدن بعد مایی ک اذیت میشیم بدی میبینیم سختی میکشیم بعد از بدی هایی ک میبینیم بازم اذیت میشیم واقعن این چه دنیاییه ک یکی بدی کنه اما تاوان کارشو نبینه بیشتر خوشبخت بشه اما ماهایی ک بدی دیدیم بازم به خوشبختی نرسیم یا سخت ارامش پیدا کنیم واقعن به این حرف رسیدم ک «هرکی بمن بدی کنه روز بعدش خوشبخت ترین ادم دنیا میشه» واقعن دیگه باور ندارم به این حرف ک ادما تو همین دنیا مجازات میشن نه این دنیا و نه هیچ جای دیگه تاوان نمیدن بیشتر خوشبخت میشن راحت تر زندگی میکنن

لطفا برای بهم رسیدن من و عشقم یه صلوات بفرستید🥺😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگن سختی ها برای مومن نعمته چون باعث میشه مقام انسان پیش خدا بالا بره اونایی که توی دنیا همیشه خوش ...

اتفاقا اونی ک بمن بدی کرد هم خودشو مومن عالم داشت اما بعد از بدی کرد خوشبخت شد زندگی راحتی داره ولی من بجای اینکه بعد اون همه ترس و استرس نمیگم خوشبخت نشدم نه اتفاقا خیلی هم حالم خوبه اما بازم برا خیلی چیزا باید سختی بکشم اونوقت اونا خیلی راحت به همه چیز میرسن بجای اینکه تاوان بدن

لطفا برای بهم رسیدن من و عشقم یه صلوات بفرستید🥺😢