2752
2734

خدا به آدم قدرت اختیار و اراده داده این خودمون هستیم که انتخاب میکنیم چیکار بکنم یا نکنیم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
عزیزم خدا به همه یه ویژگی هایی داده که به خودت بستگی داره چطور استفاده کنی مثلا بعضیا از حسادت در حد ...

من دختری نیستم که دم به دقیقه از یه پسر خوشم بیاد تو کل زندگیم شاید کلا از دوتا پسر خوشم اومده 

این کسیم که میگم دومیش بود بعد ۲۱ سال 

ولی خب دلِ دیگه نمیشه کاریش کرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نمیذاره خودشون میذارن و از خدا دور میشن ب پت پت ک میفتن یاد خدا میکنن و هررابطه درسی برای رشد ...

عزیزم..همیشه استثنا هست...من خواست خودم نبود اما عاشق شدم فهمیدم طرف نقش بازی کرده ۲سال ن برا من کل فامیلو سر کار گذاش اخرم رف با دوس دخترش...گناه من چی بود😊

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
2731
پس چرا بما عقل و اختیار داده!؟

ربطئی به عقل نداره گلم 

خوب عاشق شدن که دست خود آدم نیس 

خود من دختری نیستم که دم به  دقیقه از یه پسر خوشم بیاد 

کلا اصن تو این فاز نبودم ونیستم 

ولی خب وارد داشنگاه که شدم ترم ۲، نا خودآگاه دیدم دلمو باختم😥

علتش سماجت هستش بعدم سیر میشد چون با خدا نبوده سماجت بنده بوده

14 سال گذشت 

هنوز بش فکر میکنم و شاید روز نامزدیش بمیرم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
خدا نمیذاره خودشون میذارن و از خدا دور میشن ب پت پت ک میفتن یاد خدا میکنن و هررابطه درسی برای رشد ...

اتفاقا من همون اول که داشتیم اشنا میشدیم کلی دعا و ایه الکرسی و صلوات ....به خدا گفتم اگه میخوای ازم بگیریش تا وابسته نشدم و نرفتم تو رابطه چقدر هرشب قبل از وابسته شدن التماس خدا کردم گفتم اگه قسمتم نیس جدا میشیم تا وابسته نشدم بره ولی دقیقا بعد از ۶/۷ ماه که کلی وابسته شده بودم رفت

خدایا شکرت زیااااااد....😍🥺 اگه دوس داشتی یه صلوات واسه حاجتم بفرس جای دوری نمیره مهربون💕🦋 یا جبار ، یا اعظیم ، یا رحیم ، یا رحمان ،یارزاق 🦋💕 
خیلی بده ها  ولی تقصیر خدا نیست خودشون عاشق میشن

....وقتی ب خدا التماس میکنی اگ حسی نداره یا واقعی نیت از ذهنت بره و نمیره و نمیره حتی بعد ۶سال اون چیه؟؟؟؟ آدم زجر کشیدنو دوس نداره...

عزیزم..همیشه استثنا هست...من خواست خودم نبود اما عاشق شدم فهمیدم طرف نقش بازی کرده ۲سال ن برا من کل ...

مسئولیت انتخابتو بپذیر همین.خودتو قربانی ندون

چون درس نگیری ممکنه تکرار بشه

من دختری نیستم که دم به دقیقه از یه پسر خوشم بیاد تو کل زندگیم شاید کلا از دوتا پسر خوشم اومده  ...

ببخشید عزیزم حس کردم از این روابط مسخره این روزاست🙈.

توکل به خدا کن ان شاالله میاد یا بهترش جور میشه

مسئولیت انتخابتو بپذیر همین.خودتو قربانی ندون چون درس نگیری ممکنه تکرار بشه

درس گرفتم اما درد اینه که هیییییچ کدوم از آدما رو نمیتونم بپذیرم چون باورام خورد شد...بحث سر امروز و دیروز نیس من کلا آدما رو دیگ باور ندارم...سخته کسی ک به بدترین شکل ممکن دلتو شکست و رفت با یه نفر که خیلیییی شرایطش پایین تر بود ولی بازم دلت تنگ شه واسش

2706