2733
2734

سوال منم هست

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علتش سماجت هستش بعدم سیر میشد چون با خدا نبوده سماجت بنده بوده

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2742

خدا هیچکس رو با نرسیدن امتحان نکنه

تا آخر عمر دیگه عادی زندگی نمیکنی 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
خدا نمیذاره خودشون میذارن و از خدا دور میشن ب پت پت ک میفتن یاد خدا میکنن و هررابطه درسی برای رشد ...

خب نمیشه خدا یه طوری برنامه‌ریزی ریزی کنه که اون دوتا اصن سر راه هن قرار نگیرن ؟

2740

عزیزم خدا به همه یه ویژگی هایی داده که به خودت بستگی داره چطور استفاده کنی مثلا بعضیا از حسادت در حد مرگ میرن بعضیا برای کسایی که چیز بهتری دارن دعا میکنن که چشم نخوره.

همه آدما دل دارن یا خودشونو کنترول میکنن یا وا میدن

ادم با بعضی تجربه ها بزرگ میشه اما تا ابد کوچیک میمونه 

این هم یکی از اوناس 

به خدا و این چیزام ربطی نداره 

مگه میشه زندگی بدون عشق ؟ :)

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2706