2737
2734
عنوان

خدا هدفش از آفریدن من چی بوده؟

197 بازدید | 21 پست

وجودم تا الان برا دیگران سودی نداشته البته بعضی ها عقده ها و کمبود هاشونو تونستن سر من خالی کنن و باهام بد رفتاری کنن مهربونیامم به درد کسی نخورده جز حیوانات که جونشونو نجات دادم دلیل اینکه به این دنیا اومدم چی بوده؟چند وقتیه خیلی بهش فکر میکنم🙂

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
چون پدر و مادرات یه سری کارا کردن تو اومدی😑🤌 هممون همینطوریم و هدفی پشتش نیس

خب خیلی از زن و شوهر ها اون کارو میکنن و نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفش این بود بیارمون تو این دنیا فقط زجر بکشیم هرچیم صداش کنیم عین خیالش نباشه

بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم.
2731

بنظر من هرکسی به یک دلیل به دنیا اومده 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 

فک کنم ماها گل اضافه دم دست خدا بودیم:/

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🩵🌿      "عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"  
2740
که به بقیه ادما نشون بده میتونستم ای شکلیت کنم ولی نکردم 

دیگران خییلی هم دلشون بخواد مثل من با شعور و مهربون باشن نه مثل تو😊

2706