2752
2734

کیست و اینا نداشتم . دکتر لووتیروکسین نوشت .

حالا اگه مرتب بخورم ، پریود میشم ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من قرص خارجیشو می گیرم خیلی عوارض تیروییدم کم شده خدا رو شکر، بعد اینکه حتما ناشتا بخور تا یک ساعت ب ...

خارجیش چنده ؟ به داروخونه گفتی خارجی و بده ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
وای منم این ماه نشدم  منم سرخود قرصم قطع کردم بخدا موهام نصف شد بسکه می‌ریخت دردم یکی دوتا نیس ...

سر خود قطع نکن . زیر نظر پزشک غدد ادامه بده . 

من نخورم پریود نمیشم پوستمم مثل کویر میشه

وقتی بخوریم بعدش تنظیم میشه ؟ یا تا آخر عمر دیگه نمیشم؟

من قرص خارجیشو می گیرم خیلی عوارض تیروییدم کم شده خدا رو شکر، بعد اینکه حتما ناشتا بخور تا یک ساعت ب ...

پیدا نمیشه که ورقی چند میخری؟ من هرجا رفتم گفتن نداریم 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
خیلی اذیت شدم  دکترم گفت اگه قصد بارداری نداری نخور

عزیزم اینو صرفا از روی دلسوزی خواهرانه میگم .

حتما زیر نظر ی متخصص غدد خوب باش . ببین اگه خدایی نکرده کم کاری تیروئیدت بخاطر هاشیموتو باشه ، باید تا آخر عمر این قرص و بخوری وگرنه خدایی نکرده باعث ندول و کیست میشه ❤️

عزیزم اینو صرفا از روی دلسوزی خواهرانه میگم . حتما زیر نظر ی متخصص غدد خوب باش . ببین اگه خدایی نکر ...

اره عشقم اتفاقا هم هاشیموتو ام هم ندول داشتم تازه کوچیک شدن 🤦‍♀️

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
اره عشقم اتفاقا هم هاشیموتو ام هم ندول داشتم تازه کوچیک شدن 🤦‍♀️

با قرص تیروکسین، ندول کوچیک میشن ؟ 

من هاشیموتو هستم ،میتونم بارداری سالم و موفقی داشته باشم به نظرت؟

2706