2752
2734
عنوان

بخاطر کم کاری تیروئیدم پریودم قطع شده .چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 28 پست
عوارض نخوردن قرص خیلی بده ادمو داغون می که کم کاری

آره خیلی ناراحتم . همیشه پریودام منظم بود . 

قرص و قطع کردم و کاهش وزن داشتم اینجوری شدم .

به نظرت دوباره منظم میشه اگه قرصامو بخورم ؟ خ نگران بارداربمم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
با قرص تیروکسین، ندول کوچیک میشن ؟  من هاشیموتو هستم ،میتونم بارداری سالم و موفقی داشته باشم ب ...

اره tpo ام ۴۵۰ بود آخرین بار ۹۰ خوب شد با قرص

ندول هام بالای یک و نیم سانت بود نمونه برداری گفتش خوش خیم و بعد مصرف قرص کوچیک شدن دیگ نیاز به عمل نبود

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره tpo ام ۴۵۰ بود آخرین بار ۹۰ خوب شد با قرص ندول هام بالای یک و نیم سانت بود نمونه برداری گفتش خو ...

واییی چقدر خوشحال شدم برات 😍❤️

میشه برا منم دعا کنی مشکلم حل شه و زودی بارداری سالم و موفق داشته باشم ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
آره خیلی ناراحتم . همیشه پریودام منظم بود .  قرص و قطع کردم و کاهش وزن داشتم اینجوری شدم . به ...

کاهش وزن چرا؟کم کاری اضافه وزن میاره ، تازه قرص رو قطع کنی که بدتر، اره بخور تنظیم میشه بعد چند ماه دیگه رعایت کن

اره tpo ام ۴۵۰ بود آخرین بار ۹۰ خوب شد با قرص ندول هام بالای یک و نیم سانت بود نمونه برداری گفتش خو ...

چقدر طول کشید از ۴۵۰ برسه ۹۰؟ چقدر بعد قرص ؟

کاهش وزن چرا؟کم کاری اضافه وزن میاره ، تازه قرص رو قطع کنی که بدتر، اره بخور تنظیم میشه بعد چند ماه ...

از عمد رژیم و ورزش سنگین داشتم . ده کیلو کم کردم که ریدم کلا به بدنم 

عزیزم اینو صرفا از روی دلسوزی خواهرانه میگم . حتما زیر نظر ی متخصص غدد خوب باش . ببین اگه خدایی نکر ...

هاشیموتو یعنی چی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

من کم کاری دارم و قصدمم بارداری میشه این قرص لتروکسین بخورم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
کم کاری مگه چاق نمیکنه چرا کاهش وزن داشتی؟

خودم ورزش کردم و کم خوردم از عمد 

من کم کاری دارم و قصدمم بارداری میشه این قرص لتروکسین بخورم

سر خود نه .

زیر نظر متخصص غدد

چقدر طول کشید از ۴۵۰ برسه ۹۰؟ چقدر بعد قرص ؟

سه سال مصرف مداوم قرص ۵۰ 

شاید شما دوز بيشتر مصرف کنی و زودتر نرمال شی 

بعد من تحرکم کم بود ورزش منی زود‌تر به نتیجه میرسی

واییی چقدر خوشحال شدم برات 😍❤️ میشه برا منم دعا کنی مشکلم حل شه و زودی بارداری سالم و موفق داشته ب ...

چشم عزیزم 

میشه فقط پرهیز غذایی داشته باش 

بادوم زمینی و کدو ها و  بروکلی و سویا و اینا رو قطع کن 

گوشت گوساله هم برات خوبه 

کافین باید حداقل مصرف داشته باشی