2737
2734

اصلاواکنشی نشون نمیده اینقدابروموبرده پیش مردای فامیل پیش هرکسی که بشینه یه دروغامیگه میگم رگ غیرتت بادنمیکنه اینهمه اززنت ابرومیبره اینقدم قسم وایه ودست روقران میزاره که باورکنن حرفاشویه باریکی ازفامیلاش شیخ بودوامام جماعت مسجدبودبه فامیلاگفته بودعروس فلانی میادخونه تون در رو بازنکنیدبراش😑😑بعدهامادرشوهرم یه بلایی سرهمون امام جماعت اوردشخصی بین خودشون به گوشم رسیدکه گفته اون عروس تاقیامت حق داشته ازین زن دلش خون باشه شوهرای شماهم همینطورن؟براشون مهم نیس ابروتونومادرشون ببره 

بله متاسفانه از ما خودشونم آبرومونو میبرن

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون امام جماعت عجب آدم دهن بین خاله زنک مزخرفی بوده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
2740

یا خدا اینا کی ان مراقب باش از ظالم و دروغ گو 

بابت سوالتون هم خیر خداروشکر کلا خانوادشون این تیپ اخلاق نیستن و خودشونم خدا نکنه یکی چپ نگا کنه چه برسه مزخرف ببافه دیگه کسی نمیتونه شوهرمو آروم کنه

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
جالبه چراحالابی دلیل میگه

ببین اصلامنونمیبینه که بخوام کاری بهش داشته باشم یاکاری کرده باشم فقط چون شوهرم دوسم داره البته به مظرخودش میخوادطلاق بدع بابچه هام برن باهم زندگی کنن 

2706