2733
2734
عنوان

چرااینهمه مادرشوهرم ابرومومیبره توهمه جاشوهرم مثل ماست

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 24 پست
یا خدا اینا کی ان مراقب باش از ظالم و دروغ گو  بابت سوالتون هم خیر خداروشکر کلا خانوادشون این ...

کافرعزیزدست روقران میزاره اینقدسرخاک پدرمادرش قسم میخوره تاهرجورشده دیگران حرفاشوباورکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه تاپیکهات رو خوندم  خداروشکر عاقلی خیالم راحت شد امیدوارم خیلی زود شوهرت متوجه اشتباهاتش ب ...

شوهرم که همیشه میگه مقصرمادرمه ولی خب ابروبرام نزاشته حتی پیش مردای فامیل ازبرادرگرفته تاشوهرخاله وغریبه یه دروغاازمن میگه شاخ درمیارم ولی شوهرم فقط تماشاگرهیچ واکنشی نداره

شوهرم که همیشه میگه مقصرمادرمه ولی خب ابروبرام نزاشته حتی پیش مردای فامیل ازبرادرگرفته تاشوهرخاله وغ ...

باز خداروشکر شوهرت دوستت داره.

من فکر میکنم مادرشوهرت خیلی بهش عذاب وجدان میده...

این بچه هم از آخرتش میترسه ...

خودت ماشاالله خیلی زیرک و باهوش و عاقلی اصلا برا همین مادرشوهرت ازتو خوشش نمیاد 

ولی کتاب زنان زیرک رو هم بخون

باز خداروشکر شوهرت دوستت داره. من فکر میکنم مادرشوهرت خیلی بهش عذاب وجدان میده... این بچه هم از آخ ...

افرین شوهرم ازنفرین مادرش میترسه جالبه من رفت وامدی هم ندارم اصلاحرفی بینمون ردوبدل نمیشه نمدونم چرااینقدمدام ابرومومیبره خبراش به گوشم میرسه حرص میخورم

افرین شوهرم ازنفرین مادرش میترسه جالبه من رفت وامدی هم ندارم اصلاحرفی بینمون ردوبدل نمیشه نمدونم چرا ...

پس میتونی به صورت مذهبی روش کار کنی و عواقب ظلم به همسر رو بهش بگی اما با سیاست و درایتی که داری...