2737
2734
عنوان

بیاید ببینم چند مرده حلاجید

54 بازدید | 6 پست

سلام بچها ی خانومی هست دوقلوی معلول داره ی دختر ی پسر وقتی ام باردار بوده همسرش تو دریا غرق میشه و ساکن شمالن الان بچهاش دوازده ساله هستن من خودم کمک مالی درتوانم نیست ی مقدار لوازم تحریر سالم داشتم و یکم لباس دخترونه سالم بهشون دادم هرچقدر توانتونه بهش کمک کنید چ مالی چ وسایل و ملزومات منزل البته اینم بگم بخاطر نگهداری بچه هاش که معلولن نمیتونه سرکار بره 

معرفیشون کنیدبهزیستی خیریه هاوخیرین شهرتون اینجااعتمادنمیگنیم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معرفیشون کنیدبهزیستی خیریه هاوخیرین شهرتون اینجااعتمادنمیگنیم 

بهزیستی عضو هستن ماهی چهار ملیون بهشون میده و یه خونه ام اوقافی دادن بهشون ولی خب مخارج زندگی کفاف نمیده 

بهزیستی عضو هستن ماهی چهار ملیون بهشون میده و یه خونه ام اوقافی دادن بهشون ولی خب مخارج زندگی کفاف ن ...

خیریه وخیرین برید

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
آدرسی شماره ای که بریم تحقیق کنیم 

اطراف بابل هستن اما نمیدونم اجازه دارم ادرس کامل بدم بهتون یا نه بعد اینکه توجه کنید پول نمیخوان یکم لباسای که سالم موندن و وسایل خونه ای که لازم ندارید تحقیقات نمیخواد درسته الان همه کلاه بط ردار  شدن و سو استفاده میکنن میتونید پول نزنید کد پستی بگیرید وسایل براشون پست کنید