2737
2739

خیلیا معتقدن ازدواج سنتی به درد نمیخوره .. چون طرفین هیچ شناختی از هم‌ندارن ..

خیلیا هم معتقدن دوستی خوبه چون شناخت پیدا میکنی ! ( ولی آخه دیدم اونایی که دوست بودن و خوشبختم نشدن )

شما کدومین ؟ در نهایت خوشبخت شدین؟؟

راستش من مجردم و توو فکر ازدواج نیستم تا ۵ سال آینده ... ولی برام سواله واقعا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سنتی ازدواج کردم 

خیلی راضی و خوشبخت هستم خداروشکر ♥️

توی هر دو ازدواج شناخت و علاقه دو طرفه مهمه و اگر این دو باشه حتما خوشبختی هم هست 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

منم مجرد، حوصله هیچکدوم رو هم ندارم 

فعلا اطرافم همه در حال طلاق 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740

در نهایت همه چی برمیگردع به دو طرف و انسانیتشون...من دیدم کسایی که توی دوستی عالی بودن و بعد طلاق گرفتن...بودن کسایی که توی دوستی هم خوب بودن و تو ازدواجشونم خوبن...و همینطور تو ازدواج سنتی هم همینجوره...آدم باید با عقل و مشورت و رفت و امد بشناسه طرفو بعد ازدواج کنه...من خودم سنتی بودم و خداروشکر راضیم...ولی خواهرم دوست بودن و اوناهم خوشبختن

2706