2733
2734
عنوان

دلم گرفته دلم میخاد با یکی حرف بزنم

255 بازدید | 38 پست

نه دوستی دارم نه رفیقی 

تو این سن من باید پرانرژی باشم و بگردمو و دوستای زیادی داشته باشم ولی همش خونم همش فکرم درگیره کنکوره ک اگه قبول نشم چی میشه به خدا خسته شدم از فکر زیاد از تنهایی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم، تنها کسم هم تنهام گذاشته

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740

کنکور با هممون اینطوری کرده

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم؛

دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد، و غصه هایت سطحی و زود گذر

دعا می کنم عاشقِ کسی باشی؛

که عاشقت باشد،

و کسانی کنارت باشند؛

که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند...

من خوشبختی ات را، شادی ات را، آرامشت را؛

من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم...

آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی"...

بابا چرا انقد فکرای بد و سیاه میکنی 

حالا فوقه فوقش قبول نشی چی میشه؟دوباره با تلاش بیشتر برمیگردی 

تو وظیفت اینه تلاشتو بکنی دیگه فکر الکی نکن خواهر

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰

الهی🥲نهههه من دوست خوبی امممم بیا از ابجییییممم بپرس

@shahrivar83   🥲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706