2733
2734
عنوان

دلم گرفته دلم میخاد با یکی حرف بزنم

255 بازدید | 38 پست

نه دوستی دارم نه رفیقی 

تو این سن من باید پرانرژی باشم و بگردمو و دوستای زیادی داشته باشم ولی همش خونم همش فکرم درگیره کنکوره ک اگه قبول نشم چی میشه به خدا خسته شدم از فکر زیاد از تنهایی  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کنکور با هممون اینطوری کرده

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم؛

دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد، و غصه هایت سطحی و زود گذر

دعا می کنم عاشقِ کسی باشی؛

که عاشقت باشد،

و کسانی کنارت باشند؛

که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند...

من خوشبختی ات را، شادی ات را، آرامشت را؛

من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم...

آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی"...

بابا چرا انقد فکرای بد و سیاه میکنی 

حالا فوقه فوقش قبول نشی چی میشه؟دوباره با تلاش بیشتر برمیگردی 

تو وظیفت اینه تلاشتو بکنی دیگه فکر الکی نکن خواهر

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰

الهی🥲نهههه من دوست خوبی امممم بیا از ابجییییممم بپرس

@shahrivar83   🥲

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706