2733
2734

دو تا ماگ و یک تراول ماک

خیلی دوست دارم 

خرج دیگ ای ندارم 

اینا رو هم کار کردم در آوردم 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۳تا میشه دیگه نه زیاد نیست اگه خوشگلن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

مهم اینه حالت خوب باشه

من باشم میخرم بدون در نظر گرفتن قیمت

ماها همونایی هستیم که میگیم بچگی نکردیم

پیر میشیم میگیم جوونی نکردیم 

گور بابای پول

خوش باش عزیزم

هیچوقت این سنی نمیشی که دلت واسه یه چیزی قنچ بره

مگه کسخلی

شما از قیمتا بی‌خبری.

تراول ماگ زیر ۶۰۰ تومن من اصلا ندیدم تازگی. از یه جهت حساب کنی حتی اینی که استارتر میگه به صرفه هم هست. یه چیز کاربردیه.

دو هفته پیش چهار قلم هله هوله گرفتم شد ۷۰۰ تومن. این که صد برابر بهتر و پایدارتره.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
دو تا ماگ با ی دونه تراول ماگ  یعنی سه تا

ن دیگه اوکین ولی چرا یه دونه نمیگیری باقی پولت یه چی دیگه بگیری

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706