2752
2734
عنوان

از زایمان طبیعی پشمونم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 99 پست

اسی بچه چندمه که بخیه نخوردی؟

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۳۴۰۰

ماشاالله وزنشم خوب بوده چی میخوردی تو بارداریت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2731
غصه خودتو نمیخوری داری به شوهرت فک میکنی میدونم ول کن از مادر شدن لذت ببر منم همین روزا نی نیم میاد

چندهفته ای؟

طبیعی یاسز؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماه آخر گوشته کبابی و دلستر بستنی آجیل زیاد بخور

اخه وزن لعنتیم بالاست نمیتونم دلستر و بستنی و.....اینا زیاد بخورم.

فعلا۱خردادسونو دارم برم ببینم چندکیلو شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارک باشه گلم ...تحملت چقدر بالا بود 

من کنارم زایمان طبیعی انجام میشد فشارم خود ب خود افتاد

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بدنت ک جم میشه یمدت دیگه ولی خوشبحالت ک بخیه نداشتی 

بعدشم روزای بعد زایمان طبیعی ادم همش خودشو فوش میده چرا طبیعی زاییدم  

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
من ۳۷ معاینه لگنی نشدم هنوز ولی تا الان ک بچه با سر بوده مگر اینکه لگنم خوب نباشه فعلا ک طبیعی

بسلامتی باشه.

بچه چندمته عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706