2752
2734
عنوان

از زایمان طبیعی پشمونم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 2620 بازدید | 99 پست
رفته چون اقدامیم و نمیشه....هیچ مشکلی نداره🤣

😅😅😅ان شاالله همه بچه ها سلامت دنیا بیان

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفته چون اقدامیم و نمیشه....هیچ مشکلی نداره🤣

وقتی اقدامین نباید هر روز رابطه برقرار کنین .

سئوال درسی داشتین کمک میکنم از اونجایی که تو انسانی تخصص دارم انسانی    خدایا ، اخرین درخواست من از تو قدرت تحمل چیز هاییست که من را از پا درخواهد اورد ؛ میدانم برای انسان سختی ها بسیار است ، اینجا دنیاست . دار مکافات و زندان مومنان ؛ مونان به تو ، به عشق ، به سختی.

مامانایی که قراره زایمان کنید میشه برا منم دعای مخصوص کنید  لطفا 🥺🙏❤️ دعای زنی که درحال بدنیا اوردن بچه اس احتمال خیلیییی زیاد قبول میشه 

اسممو بگید s73 یا فقط به نیت من یه دعایی کنید ممنونتون میشم 🥲

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
وای واقعا یعنی اینقدر گشاده😳😳😳😳دارم کم کم منو میکشونین به سزارین😭😭

یه هفته اس زاییده چه رابطه ای

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
موقع اقدام یک روز درمیون...به زور تحمل میکنه😐 اینماه iui شده بودم امروز پریود شدم😢 ۱۰ ساله بچه می ...

تا حالا درمورد گذاشتن بالن برای لاغری شنیدین.یکی میشناسم بالن گذاشت خیلی لاغر شد.هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد.

یه هفته اس زاییده چه رابطه ای

از هر کی میپرسی اخه یکی میگه نرو طبیعی پاره میشی فلان میشی یکی میگه نه بعدش راحت میای کاراتو میکنی

یکی میگه نرو سزارین بعدش نمیتونی کاری کنی و کلی بخیه شکمت داره خیلی اذیت میشی یکی میگه نه راحتتتتت میخوابی بچه در میارن اخر نفهمیدیم کدومش خوبه

2706