2733
2734
عنوان

راز خوشمزه شدن سالاد الویه

202 بازدید | 16 پست

سلام خانما 

من زیاد به سالاد الویه علاقه ندارم اما امشب هوس کردم درست کنم

شما چه طور درست میکنید که خوشمزه میشه 

❤️🙏

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من با کالباس دوس دارم و سس زیاد دلم خواس😅

میرم شام هیئت وگرنه شام میزاشتم 🤍

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2738

من مرغ رو با سیر و پیاز فراوون و روغن زرد میپزم و داخل سالاد کالباس نمیزنم. خیلی خوش طعم میشه. 

ذرت و هویج هم حتما بزن. 

توی سست هم ماست کم بزن و آبلیمو اصلا نزن. 

سینه مرغ رو بزار تو آب پیاز هم چار تیکه کن بنداز پیشش آب پز بشن

سیب زمینی هم بزار بپزه

تخم مرغ هم همینطور 

بعد ک همه پختن ریز ریزشون کن قاطی کن ادویه هم مثل فلفل و اینا بزن کنجد هم بریزی توش خیلی خوشمزه میشه 

سیب زمینی مرع و خیار شور وسس  من تخم مرغو حذف کردم خیلی بهتر میشه

خودمم تخم‌ مرغ نمیخورم اگرم باشه خیلی ریز ریز میکنم که متوجه نشم 

مرغ رو وقتی میزارم ابپز شه هررر ادویه ایی که توی خونس به اذافه اویشن و مقدار زیادیییی اب لیمو و پیاز درشت خورد میکنم و یه قاشق یا کمتر رب گوجه میزارم بپزه حتی زعفرونم میریزم ولی کم و مرغ زرد میشه با زردچوبه و اینا حتما کاری زیاد میریزم 

و یه چیزی که محشرش میکنه وقتی میخام سسشو درست کنم ماست و سس مایونزو که میریزم از آب مرغ میریزم روی سس خیلییی مزه خفنی میگیره ولی زیاد باید آب مرغ بریزی

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

والا ماهیتش خوشمزس😂 کار خاصی نمیکنم.. سیب زمینی هویج میپزم، تو غذاساز میزنم له شه البته هویجو رنده میکنم، خیارشور و تخم مرغ ابپز نگینی، کنسرو ذرتم داشتم میزنم، مرغم ریش ریش میکنم، اب مرغم حتماااا اضافه میکنم به مواد یکم خیلیا کالباس میزنن من نمیزنم خوشم نمیاد ناسالمم میشه، سس زیاد میزنم، فلفل سیاه نمک همین ! دوساعتم میزارم یخچال بمونه 

من با کالباس دوس دارم و سس زیاد دلم خواس😅 میرم شام هیئت وگرنه شام میزاشتم 🤍

قبول باشه عزیزم

التماس دعا 

قبول باشه عزیزم التماس دعا 

محتاجیم به دعا 🤍

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2706