2752
2734

اسی جونی معذرت

خانوما ۶۵۰۰ از ختم صلواتمون به نیت امام ششم که فردا شهادتشون هست مانده

هر تعداد دوست دارین به نیت حاجت رواییتون بردارید و هدیه کنید به امام ششم تا فردا قبل از اذان مغرب باید بفرستید صلوات هایی که الان اعلام میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاری بزرگم سیاستی که داره رئیس جمهور نداره😉 کلا زنیه رو شوهرش سواره همه جوره بعد یه جذبه خاصی داره ...

خب چکار میکنه مثلا؟

دلسرد نیستم! با پشتکار پیش میروم و مصمم هستم...از راه شگفتی که خدا برایم میخواهد به کامیابی میرسم...

اولیش مامانم که ۳۷سال سن داشت بابام رحمت خدا رفت بابچه های قدونیم قد دست تنها موند مثل یه شیرزن ۱۱سال رفت سرزمینای کشاورزی مردم کار کرد داداشام داماد کرد مارو شوهرداد خودش موند وتنهاییاش وهزارتا مریضی خیلی سختی کشید بدنش تمام سوخته مال گرمای تابستون که رو زمینا کارمیکردمادرببخش   که اینقد زجرکشیدی خواهش میکنم میشه نفری یه صلوات واسه مریضی مامانم بفرستید

2731
میگم جذبه داره ادم رکیه تا حالا ندیدم پشت کسی حرف بزنه چیزی اذیتش کنه تو روی طرف میگه حالا هرکی باشه ...

این شوهرش خوبه باورکن.زنی که بال وپر داره توزندگیش، حتما وقطعا یه حامی بزرگ داره ک باعث شده اعتمادبنفسش زیادشه و بدرخشه.تمام خوشبختیا و زنانگیه یه دختررو مرد بهش میده و همینطوربالعکس

این شوهرش خوبه باورکن.زنی که بال وپر داره توزندگیش، حتما وقطعا یه حامی بزرگ داره ک باعث شده اعتمادبن ...

دقیقا هم همینه برلدرشوهرم خداییش تو فامیل همه سرش قسم میخورن خانم از دهنش بیرون نمیاد تا حالا صدای بلندشو نشنیدم انقدر که این مرد صبورهههههه

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
خب چکار میکنه مثلا؟

میگم جذبه داره ادم رکیه تا حالا ندیدم پشت کسی حرف بزنه چیزی اذیتش کنه تو روی طرف میگه حالا هرکی باشه اصلاااا یه چیز عجیبه این زن تصمیم گیرنده تو خونشون خودشه حرف اول و اخر خودش میزنه هرچی دارن به اسم خودشه

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

دومیش زن همسایمونه همکارشوهرمه که تمام حقوق شوهرش ومیگرفت بهش میگفت قرعه ثبت نام کردم ده ساله ماهی ۱۵ تومن الان ۶ ساله داره ازش ماهی ۱۵ میریزه توی یه کارت دیگش تاامسال بهش گفت اون خانمه که پیشش قرعه میکردم مرده وکسی کشتتش منم میترسم پولارو پیگیری کنم میترسم منو متهم کنن ب قتلش واسم دردسر بشه یجوری سرهمش کرد شوهره هیچی نگفت خلاصه کنم واستون تا عیدنوروز امسال همین یک ماه پیش زنه خونه هم بنام خودش بود همه چیزو ب جیب زد روپا وایساد طلاق میخوام شوهره روول کرد رفت شوهره حقوقش  ۶۵.۷۰میگیره همشو میزد ب جیب خانمه کلی طلا ازش گرفت بعد فهمیدیم این زنه رو ب زور داده بودن ب این بخاطر خون بها بوده رسم ورسومات قدیمی

دقیقا هم همینه برلدرشوهرم خداییش تو فامیل همه سرش قسم میخورن خانم از دهنش بیرون نمیاد تا حالا صدای ب ...

هنراین مرد قابل تحسین.باورکن ب چوب خشکم یاسنگم احترام بزاری ومحبت کنی واسه خودش کسی میشه .رشدمیکنه.ب اوج بودنش میرسه.زن باتوجه که تمام وجودش ب زندگی مشترکش فدامیکنه...

زرنگ مثبت داریم زرنگ منفی داریم استارتر جان کدومش مد نظرتونه؟

زرنگ منفی: خواهر شوهر ۴۰ ساله و مجرد و بیکار من که مفت میخوره میخوابه و بشدددددددددددت با سیاسته و با هر بهونه ای که میتونه نه تنها از شوهر من بلکه از خواهر و برادر دیگه و عمه خاله و ... پول میگیره و واقعا با سیاسته.

زرنگ مثبت: دوستم که بعد از طلاق با کلی تلاش و کار و اراده تونست بره اروپا  و یه زندگی خوب برا خودش و بچش درست کرد واقعا دختر زرنگیه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
میگم جذبه داره ادم رکیه تا حالا ندیدم پشت کسی حرف بزنه چیزی اذیتش کنه تو روی طرف میگه حالا هرکی باشه ...

چقدر قدرتمنده واقعا خوشبحالش

دلسرد نیستم! با پشتکار پیش میروم و مصمم هستم...از راه شگفتی که خدا برایم میخواهد به کامیابی میرسم...
عاشق انرژی مثبت تاپیک هات شدم انشالله همیشه خوش باشی 

عزیزمی😍😍

مرسی قشنگم 😍😍♥️♥️🌷🌷🌺🌺🌸🌸

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706