2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن عمو.دختراش همشون تودوران سبززندگیشون شوهرداد اونم همشون ازشهرخودمون.و تمام ۵ تا دامادش مث هم میبی ...

دوران سبز چه دوریه یه🌝

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731

زندایی زن داداشم

خودش همیشه مرتبه به چهره و اندامش میرسه خونش مثل دسته گل میمونه باسلیقس دوتا بچه خوب بزرگ کرده شوهرشو که مثل بچه شیرخواره میمونه اخلاقش هم تحمل کرده هم باسیاست کشونده طرف خودش مسائل دینیشو مثل نماز و روزه رو درست انجام میده حتی برا نماز صبحشم لباس مرتب نماز میپوشه زرنگه و با یه نگاه همه چیزو یاد میگیره تو ماه رمضون سه تا ختم قرآن میگیره 

زنی بود که فهمید شوهرش خیانت کرده ادامه نداد ارزش خودشو حفظ کرد

گاهی آدم مجبوره ادامه بده چون جایی برای رفتن و کسی که پشتشو بگیره نداره. و خیلی چیزای دیگه ... ارزش آدم زمانی از بین میره که شرافتشونو از دست بدن دوست عزیز خیلیا مجبورن بسوزن و بسازن

ازاخلاقاش بگویادبگیریم حداقل مادرشوهرمون مث سگ بترسه

میگم جذبه داره ادم رکیه تا حالا ندیدم پشت کسی حرف بزنه چیزی اذیتش کنه تو روی طرف میگه حالا هرکی باشه اصلاااا یه چیز عجیبه این زن تصمیم گیرنده تو خونشون خودشه حرف اول و اخر خودش میزنه هرچی دارن به اسم خودشه 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

مادر و مادربزرگم 

کدبانو با غیرت ترتمیز همه چیز تمام 🤌

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
شاغل؟

نه خانه داره

۲تا بچه داره

رفت گواهینامه شو گرفت از این ماشین ثبت نامی ها خرید و فروش میکنه

ولی جدیدا یه آزمون استخدامی داده با مدرک دیپلم

قراره بره سر کار قبول شده

برای درک دیگران باید تو همون آبی شنا کنی که اونارو غرق کرده

عمم 

تنها کسی ک ب طلاق تشویقم کرد    فقط عمم بود  ک گفت  این مرد قدرتو نمیدونه و خودتو نجات بده 

در کل غیر از این هم خیلی زن با سیاستیه ،،‌ چندین تا بحث خانوادگی  بوده توی  خانواده خودش و هم شوهرش  ولی با سیاستش  اجازه نداد کوچک تربن لطمه ای زندگیش بخوره

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

خودم.چون فقط خودم میدونم چی بهم گذشته و جانزدم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2706