2733
2734
اخلاق و رفتارت تو روابط اجتماعی چجوریه؟

ادم اجتماعي هستم ولی رفیق صمیمی برام معنایی نداره

مشکلات بقیه رو تا حد توان حل میکنم 

حرف و سخن و قضاوت کسی ناراحتم نمیکنه اصلا

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
رفتن یا موندن ملاک ارزش نیست یک انتخابه که هر کس حق داره تصمیم بگیره  ارزش گذاریتون غلطه

اگه تو خیانت میکردی اون مرد کنارت میموند؟ خیر عزیزم 

پس با وجود اینکه بفهمی خیانت میکنه و همچنان ادامه بدی یعنی قبول میکنی که هر کاریو دوس داره انجام بده 

این ارزش آدمو میاره پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی کار می کن اخلاق و رفتارش تو روابط اجتماعی چجوریه؟

ازلحاظ بالابودن فکراقتصادیش .بادرآمدمعمولی زندگی خوبی ساخته

برادرشوهرم مطیعشه نه اینکه بی دست وپاباشه برادرشوهرما .یه جوریه خیلی زنشوقبول داره وبهش احترام میزاره.دختراش مطیعشن .

اخلااق جاریمم خوبه مهربونه ولی بجهاش خیلی ازش حساب میبرن وعاشقشن

روابط بین دختراش وداماداش عالیه

جاریم همسن مامانمه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
یه نمونه اش رو بگو اخلاق رفتارش چجویه چه سیاستی به کار می بره؟

با داییم جوری رفتار کرده دایی میپرستتش تمام زندگیشم داده دستش و بنامش اوووه اگ از زرنگیش هرچی بگم کمه

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
2731
اخلاق رفتارت تو روابط اجتماعی چجوریه؟

خیلی خون گرم.اینو اطرافیان بهم میگن

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

فکر میکنم مادرم با وجود شوهر معتاد و بی اخلاق. موند بچهاشو بزرگ کرد همونطوری تنهایی به همه کاراش رسید بجار رفت باغ رفت  همه کارایه بچه هاشو مثل خرید کردنشونو کارایه مدرسه با مامانم بود 

اسی جونی معذرت خانوما ۶۵۰۰ از ختم صلواتمون به نیت امام ششم که فردا شهادتشون هست مانده هر تعداد دوس ...

200میفرستم

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
چرا مگه چی کار می کنی اخلاق و رفتارت تو روابط اجتماعی چجوریه؟

بدک نیس یکم خجالتیم ولی قویترین زنی هستم که دیدم هرجورمشکلی که بگی داشتم ودارم وباهاشون میجنگم

بری شادی روح همسرم یه صلوات بفرست 😢اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!
اگه تو خیانت میکردی اون مرد کنارت میموند؟ خیر عزیزم  پس با وجود اینکه بفهمی خیانت میکنه و همچن ...

این جواب مشخص کننده اینکه اصلا معنی حرف منو متوجه نشدین امیدوارم دنیا به صورتی نچرخه که تجربه کنین چون خیانت چیزیه که بدترین آدم‌ها هم نباید تجربه اش کنن 

موفق باشید

خواهر شوهرم

بخاطر خیانت جدا شد.بچه هاشو‌داد به شوهرش.تو‌پروسه طلاق فوق لیسانس خوند

سرمایه جمع کرد.از پوستش از جسمش بشدت مواظبت میکنه.

بری خونش از همه چی طبیعیش رو‌مصرف میکنه.

۴۳ سالشه اما ببینی میگی ۳۰ سالشه.

باشگاه کلاس همه چی میره.

خیلی شکستا خورده این وسطا هااما این پیشرفتاش بیشتر به چشم میاد.ازش متنفرم اما میبینم که خیلی قویه

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲