2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم با من فرق میکنن

177 بازدید | 8 پست

بچها الان داشتم فکر میکردم میبینم چقد ضایع است   پدر شوهرم معلم باز نشسته شوهرم رادیولوژی خواهر شوهر بزرگم معلم، خواهر شوهر کوچیکیمم ک قبلا پشت کنکوری بود الان ک کنکور داده خیلی راضیه و میگه پزشکی یا پیرا حتما میارم 

و منی ک هیچی امسالم کنکور دادم   واقعا من دنبال چی هستم؟ یعنی چی؟ خنده داره اینجا از همشون کوچیکترم باردارم هستم   شمام خندتون گرفت میدونم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

خانواده خودت چی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده خودت چی

خانواده خودم بابام شغلش آزاد 

داداش بزرگم ک هیچی 

ولی دوتا داداش کوچیکترم یکیش کارمند بهزیستی یکیش معلم 

خواهر بزرگمم معلم

بقیه هم مدرسه ای

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2742
نه خندم نگرفت سبک زندگی هرکسی یه جوریه و تحصیلات و شغل نباید باعث بشه خودتو بی ارزش بدونی. چرا ...

آره والا 👏🏻

منم معلمم

برگردم به گذشته اول ازدواج میکنم تو سن شما، همزمان درسمم ادامه میدم،۳تا هم تو سن کم بچه میارم

بچه هام همراه من بزرگ میشن

منم میرم دنبال درس و کار و هرچی میخوام

تازه از سن کم هم یه رفیق خوب خواهم داشت و از خیلی مشکلات در امان میموندم

این مدل زندگی نظم داره و برنامه

واقعا لذت بخش هست

نگاه به دیگران نکن

سبک خودت رو داشته باش و زنذگیتو جوری که میخوای بساز

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
خانواده خودم بابام شغلش آزاد  داداش بزرگم ک هیچی  ولی دوتا داداش کوچیکترم یکیش کارمند به ...

خوبه خانواده توام تحصیل کردن پس توام حتما یه کاری برا خودت دست و پا کن بعدا اذیت میشی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
منم معلمم برگردم به گذشته اول ازدواج میکنم تو سن شما، همزمان درسمم ادامه میدم،۳تا هم تو سن کم بچه م ...

حرفات خوبه ولی ازدواج تو سن  پایین آنچنان خوبم نیست... 

2740
حرفات خوبه ولی ازدواج تو سن  پایین آنچنان خوبم نیست...

به امضام سر بژن

مهارت که یاد بگیری لذت بخش هست

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.