2737
2739

هیچ مشکلی حل نمیشه فقط همه چیز پیچیده تر میشه

خودتون برید مشاوره مشکلاتتونو حل کنید 

برادرم و خانومش سر همین دخالت های مادرزن دارن توی عقد جدا میشن   

اتفاقا دخالت خانواده خیلی خوبه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باقالی پلو با گردن...😄😋

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

به هیچ طرف نباید اجازه دخالت داد

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

همینه دیگه یا زندگی رو تلخ میکنن یا نابود وقتی جز دو نفر اصلی تو رابطه کسی اومد با خیانت هیچ فرقی نداره چه یه غریبه چه یه آشنا حتی ننه بابا به کسی هیچ ربطی نداره بین شما چی میگذره و چی قراره بشه

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2740
دقیقا برادر من و زنش هم همینطور بخاطر دخالت های خانواده زنش زندگیشون داره میپاشه

خیلی ناراحتم، همو دوست داشتن ولی الان کلا از چشم داداشم افتاده هرچقدر باهاش حرف میزنم بیفایده س

حد و حدود نگه دار 

هر روز دست شوهرت نگیر خونه بابا مامانت نبر ماهی یکبار با دعوت ببر 

هر روز خونه خانواده شوهرت نرو ماهی یکبار با دعوت برو 

حرفهای زندگی مشترکت نبر پیش خانواده خودت و اون 

اونها دخالت نمیکنند 

۸۰ درصد دخالتها تقصیر خود زوجین هستن که اجازه میدن

آره ممکنه، ولی داداش و زن داداش من کم سن و سال هم نیستن، ولی مادر زن کلا یه پاش وسط زندگی اینا بود

شعور نداشته 

امیدوارم خدا خودش جواب کسایی که زندگی بقیه رو بهم میریزن، بده

شوخی میکنی دیگه

نه چرا شوخی کنم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706