2733
2739

پسر عمه ام مالک یه شرکت تو دبی و مدیر عامل یه شرکت بزرگ تو تهران ۱۲ سال پیش رتبه ۹۷ کنکور ریاضی بود فوق العاده مهربون شوخ طبع و خاکی ما تازگیا فهمیدیم تو دبی هم شرکت داره کلا اهل پز دادن نیس یه چیز دیگه نویسنده کتاب هم هست

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کارخونه داشت یه کارخونه معروف که وسایلش تو خونه هممون هست ولی الان خودش دیگه مدیریت نمیکنه سنش بالاست داراییش هم زیاده ولی خیلی معمولی رندگی میکنه آدم خوبیه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

پدرشوهرم 

بازنشسته‌ی و بنگاهم خیلی ساله داره

کلی ملک و املاک داره و به گفته‌ی خودش راز ثروتمندیش اینه که هیچوقت و تحت هیچ شرایطی ملکش رو نفروخته و اضافه کرده فقط

اینم بگم که مادرشوهرم چون به شدت دهن بینه همیشه طلا خریده . اونم سنگین و تو چشم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
پسر عمه ام مالک یه شرکت تو دبی و مدیر عامل یه شرکت بزرگ تو تهران ۱۲ سال پیش رتبه ۹۷ کنکور ریاضی بود ...

با سلام

زن نمی‌خواد پسر عمت،😁😁😁

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...

دایی هام

همشون کارخونه دارن

اصلا اهل چی و فیس افاده نیستن خداروشکر، خیلی خاکی حتی بچه هاشون، اصلا هم اهل تجملات و فخر فروشی نیستن

خودم هم ازدواج کردم شوهرم هیچی نداشت ،بعد که ماهواره اومد شد وارد کننده حالا هم ،..... دیگه تا همین جا بسته

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...
2740
با سلام زن نمی‌خواد پسر عمت،😁😁😁

زن داره دیر اومدی😂😂😂

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃