2737
2739

بچه ها بدتم خیلی قویه.. ده تا قرص خوردم گفتم غشی چیزی بکنم سر ی جریانی... هیچچچچ مرگم نشد حتی یه تپش قلبم نگرفتم ای خدا💔💔

میخام دو تا الپرازولام.٠/۵ بخورم شاید فشارم بیوفته لاقل ایندفعه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6 اومدی و شدی همه جـونم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿

مطمئنم زیر بیستی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوتی پروپرانول طپش قلبواز بین میبره منتظرطپش گرفتنی😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
مطمئنم زیر بیستی

مشکل بدی دارم.. شاید حالم بد شه دلش بسوزه😞😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6 اومدی و شدی همه جـونم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿
2740
داری با جون خودت بازی میکنی خب اینقدر واجبه آمپول هوا تزریق کن😒

نمیختم بمیرم که... فقط فشارم بیوفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکل بدی دارم.. شاید حالم بد شه دلش بسوزه😞😞

کی

بگردممم الهی چیشده

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
شوتی پروپرانول طپش قلبواز بین میبره منتظرطپش گرفتنی😂😂

میدونم:))) ولی خب تعداد زیااااده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مواد شیمیای اثرشون بعد چند ماه مشخص میشه   با سلامتیت شوخی نکن

خواهر دعام کن مشکلم حل بشه ای خدا😞😞

هیچکس از ضرر رسوندن ب خودش خوشحال نمیشه😞😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم:))) ولی خب تعداد زیااااده

تعدادزیاد دیگه بدتر باید قلب وایسه نه طپش بگیری😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2706