2733
2739

رفتم برنامه دیوار زدم جستجوی آپارتمان فروشی

کلی موردهای شیک ولاکچری همه چی تکمیل آورد تو تهران زده بود دریاچه چیتگر فکر کنم فقط یکم پرت بود

من شهرستانم نمیشناسم اونجاهارو 

خلاصه قیمت متری اکثرا زده ۷یا۶تومن مثلا یه واحد ۱۰۰متری تکمیل زده ۷۰۰میلیون اینا واقعیه

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

تاییدیه دیوار رو هم دارن

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثرا پیش پرداخت

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731

خیر

منظورشون متری ۶۰ یا ۷۰ میلیون هست 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2740
نه عزیزدلم  همون جایی که میگی زیر متری ۲۵ نیست

آره ولی اینجوری نگفته مثلا هم قیمتری زده هم قیمت کلی

عجب مارموذایین

2706