2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا اهل این عقده ای بازی ها نیستم حقیقتا  خوش پوشی با عقده ای بودن ۱۸۰ درجه فرق داره   ...

اون کارا که برای بلاگر ها هستش آدمهای ثروتمند با اصالت هیچوقت از این کارا نمیکنن

لباس شیک می‌پوشن اما لباسهای حنابندان آره حق دارین واقعا جالب نیست

و خداروشکر من انیستا ندارم و نداشتم قبلاً هم

و نمی‌بینم این ادا اطوار ها رو😁😁جشن پی پی هم بهتر بود مادر این بچه همینجوری برای خوشحالیشون یه جشن برگزار کنه و حداقل اسمش رو نگه😂

2731
2738
منم خانومم ولی نمی دونم چرا تصویر کاربریم آقا هست! حتی جنسیت رو زده زن

اخ ببخشید من به کاربری اسمها نگاه نمیکنم فقط چون پروفت اقا بود فکر کردم اقایی خی یه پروف خودت بزار

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
اون کارا که برای بلاگر ها هستش آدمهای ثروتمند با اصالت هیچوقت از این کارا نمیکنن لباس شیک می‌پوشن ا ...

میتونن خودشون جشن بگیرن سه تایی اما این جشن نه معنی قشنگی داره نه چیز خوبیه که بخواد مد بشه 

🙏🌹

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
اگه یه روز مادر شدی میفهمی که چقد میتونه پی پی کردن بچت خوشحالت کنه

منو و خوشحال میکنه بقیه چرا باید خوشحال بشن از کارکرد روده بچه ی من 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
اگه یه روز مادر شدی میفهمی که چقد میتونه پی پی کردن بچت خوشحالت کنه

اره خوشحالی داره. ولی فقط برای پدر و مادر... چرا من باید دوست و اشنا و خاله و عمه دعوت کنم بگم بچم فلان کرد؟ که به فکر کادو دادنم باشن و خودمم به فکرکیک و پذیرایی و فلان و بهمان..... 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

یه چیزی واقعا بهتون بر نمیخوره همچین جشنی دعوتتون کنن؟

+کجا داری میری؟

-مگه نمیدونی از حالا به بعد بچه ممد‌ خودش تنهایی می‌تونه بره دستشویی

+آها‌ ‌😑😑😑😑😑

به شخصه چون همچین جشنی شرکت نمیکنم ، نمیتونم ایده یا نظری برای کادو بدم.🙂

⏳⏳⏳off⏳⏳⏳از امروز (1403/2/27 ، ساعت:16:30) تا پایان کنکور تیر سایت نمیام.لذا اگه منو در تاپیکی دیدین محترمانه بفرستینم‌ سر درس و مشقم🙂🙏🏻   انشالله موفقیت همه‌ی کنکوریا🤍🕊️                                                                                                                میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚..........بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه ، آرامش است اخر اظطراب‌ها....💜...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️
2706