2733
2734
من اصلا پسر ندارم که بخوام دفاع کنم اما چه اشکالی داره؟جشن همیشه خوبه و ما ایرانی ها همیشه از هزاران ...

من اصلا اهل این عقده ای بازی ها نیستم حقیقتا 

خوش پوشی با عقده ای بودن ۱۸۰ درجه فرق داره  طرف انقد عقده داره میره جشن سورن بچش لباس حنابندان میپوشه میکاپ۲۰ میلیونی میکنه کیک ده طبقه میگیره 

تاج سه متری میزاره

تالار میگیره

و فیلمشو فضای مجازی وایرال میکنه با اینکه کلی آدم بهشون نظر منفی میدن...

اینا جز عقده ای بودن نشون دهنده چیز دیگه ای نیست

و حال آدم بهم میخوره جشن پی پی دیگه چیه؟

اینم تازه مد شده؟

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا پدر و مادر خودشون شخصی واسه اینه که بچه عادت کنه تشویقش کنن یه چیزی ولی اطرافیان رو چرا دعوت میکنن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
سلام شرکت نمیکنم واقعا چه جشنای بی اساس و بی ریشه ای داره ترویج پیدامیکنه،واقعا داریم به کجا میریم؟ ...

یکی بعد از من تاپیک زده میخوام برا پسرم پی پی پارتی بگیرم بریم ازون بپرسیم!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

حقیقتا جشن گرفتن داره ، من خودم یکی از بهترین لحظات عمرم وقتی بود که دخترم گفت پی پی دارم و رفت روی لگن و پروژه با موفقیت انجام شد 😂😂😂😂ولی فقط برای خودشون و بچه .

دیگه دعوت کردن فامیل چه صیغه ایه؟

کاربری ۶ ساله ام رو به خاطر مسائل ....... از دست دادم .

🌻🌻🌻عزیزان میشه خواهش کنم .برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین ..منم زیارت عاشورا دعاگوتونم🌻🌻🌻

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706