2733
2734
عنوان

بیایید رنگگگگگگ

84 بازدید | 20 پست

دیروز وسوسه شدم پایینه جلو مو رو رنگ کنم 

رفتم رنگ بلوند خریدم تقریبا ب بلوند میخور  خیلی روشن  

بعد گفت باید بلش دکولره کنی  گفتمش نمی‌خوان گفت خب تیره تر درمیاد برات ی رنگ نشونم 

دیروز رنگو زدم خیلی تیر تر از اونی ک نشون داد دراومد حتی  

الا دوباره یکم بزنم ؟ چون دیشب فبول دارم سریع درش آوردم ۱۰ دقیقه فقط بود  🥲🥲🥲

کو

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

اگه نمیتونی طبق فرمولی ک باید رنگ کنی پس اصلا رنگ نکن‌

رنگ موی بلوند روی موی طبیعی در بهترین حالت بهت یه نارنجی زشت میده.

رنگ کردن یه اصول و قانون و ترکیبی داره ک اگه رعایتش نکنی فقط موهات رو سوزوندی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نمیتونی طبق فرمولی ک باید رنگ کنی پس اصلا رنگ نکن‌ رنگ موی بلوند روی موی طبیعی در بهترین حالت ب ...

یه قهوه ای روشن داده 🥲 برم ذکولره بخرم بزنم بهشون بعد دوباره رنگه رو بزنم؟؟  

2731
اگه نمیتونی طبق فرمولی ک باید رنگ کنی پس اصلا رنگ نکن‌ رنگ موی بلوند روی موی طبیعی در بهترین حالت ب ...

منظر اینکه رنگش قهوه ا روشن دراومد برام قهوه از نمیخوام بلوند بود اون 🥲🥲🥲🥲🥲

یه قهوه ای روشن داده 🥲 برم ذکولره بخرم بزنم بهشون بعد دوباره رنگه رو بزنم؟؟  

الان دکلره کنی بعدش باید رفله نارنجی موهات رو بگیری ک اکه وارد نباشی سبز میشه😐

شماره رنگی ک گذاشتی رو بگو.و بگو با چ شماره اکسیدانی گذاشتی.

2738
الان چیکار کنمم که بلوند بشه عجب گوهی خوردم هااا 🥲🥲🥲 

اصلا بدون دکلره بلوند نمیشه،هرگز‌.

با اکسیدان ۳ هم کار رنگ رو شروع نمیکنن،حتما با اکسیدان ۶ روی موی طبیعی شروع کن.بعد ۹.در آخر دوباره ۶.

مثلا دکلره رو با اکسیدان ۶ قاطی کن نیم ساعت بذار.بعد بشور و خشک کن.بعد رفله رنگ رو بگیر.بعدش دوباده بشور و خشک کن.

بعد با اکسیدان ۹ رنگت رو بذار.

کلا اگه قبلا سالن کار نکردی یا کلاس نرفتی نمیتونی توی خونه نوهات رو دکلره کنی.چون زرد عقدی میشه و میسوزه

نوشته  البورا 12.0  Ss-N هایلایت طبیعی

رنگ شماره ۱۲ گرفتی😀😀آخه با این پایه موهات حداقل باید ۱۰دکلره بشه،یعنی هیج زردی و نارنجی نمونه.

من هرچقدرم راهنماییت کنم بازم نمیتونی،میسوزه موهات

اصلا بدون دکلره بلوند نمیشه،هرگز‌. با اکسیدان ۳ هم کار رنگ رو شروع نمیکنن،حتما با اکسیدان ۶ روی موی ...

الان چیکار کنمممم  من اصلا قهوه ای رو نمیخواستم خداروشکر  فقط دو تا شاخک سوسکی رو زنگ کردم 🥲🥲🥲 ک رنگشون میره ؟؟ 

الان چیکار کنمممم  من اصلا قهوه ای رو نمیخواستم خداروشکر  فقط دو تا شاخک سوسکی رو زنگ کردم ...

همون دوتا لایه مو رو میتونی بری رنگ مشکی طبیعی بگیری دوباره همرنگ موهات کنی.با اکسیدان ۶ بذار.

2706