2733
2739
عنوان

یجوری بعضیا میگن عربی بدرد نمیخوره انگار انگلیسی بدردمون خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 91 پست

خب اگه گوشیتون آیفون باشه میبینید ک انگلیسی چقدر ب کار میاد 

یا خوندن محصولات خارجی و دارو محصولات مراقبت پوستی و مهم ترینش سفر خارجی 

یا ریاضی و خیلی چیزای دیگ ک تاثیر دارن اما اونقدر روزمرن ک نمیفهمیم

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عربم بهم برمیخوره 

اها عزیزم😍😍😍

خیلی زبان قشنگیه اتفاقا

عربی باتوجه به کشورهای همسایه که چشم دیدنمون ندارن خیلی به کار میاد ولی خب یه عده متعصب ان

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

نشده ی آزمایش رو بتونید بخونید؟

ی نسخه رو؟

نشده گوشی و لپ تاپتون خطا بده بتونید ترجمه‌اش کنید؟

نشده فیلم ببینید بدون زیونویس؟

نشده جایی از بدن درد کنه چون زیست خوندید بدونید کجاست؟

اگه هیچکدومش نشده یعنی شخص منفعلی هستید و ترجیح میدید از دانسته ها استفاده نکنید!

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2742
فارسی برای شناخت زبان کشور خودت و شعرا و نویسنده ها لازمه  ولی عربی مزخرف که زبان عرب هاست که ...

همین حرفارو میزنن همین طرز فکرارو دارن ک جهان سومی هستیم این عربا تا جایی تونستن بهمون ضربه زدن دشمنی بالاتر ازینا ما نداریم

یاد گرفتن هر زبانی تو یه جای زندگی بدرد میخوره 

حالا مثلا زبانی مثل انگلیسی از بقیه زبان های دنیا بیشتر به درد میخوره 

اما من چقدر بدم میاد از ادمایی که این و بهانه ای میکنن برای بی احترامی به هر زبان دیگه ای 

2740

قطعا انگلیسی حداقل به درد من خورده تا حالا

خوندن مقاله های معتبر به زبان انگلیسی

یوتیوب و ارتباط با بقیه مردم دنیا

فیلما و سریالای خارجی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

تا چند سال دیگ چین زبان خودشو زبان اول دنیا میکنه خیلی نامحسوس

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

برای من که یک مدت درحال تحصیل و کاراموز در هتل بودم هم زبان انگلیسی هم زبان عربی به شدت پرکاربرد بود

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
همین حرفارو میزنن همین طرز فکرارو دارن ک جهان سومی هستیم این عربا تا جایی تونستن بهمون ضربه زدن دشمن ...

همین شماها کشورو به اقامت جیبوتی میفروشید میرید

خانومه جهان اولی اتفاقا زمان جنگ ایران و عراق همون عرب پرستا رفتن با عربا جنگیدن و کشورو حفظ کردن بعد همون عرب نپرستا خیلی قبل ترش بحرینو شوهر دادن

فقط جلدید ، محتوا مضر و نامفهوم 😏

انگلیسی زبان جهانیه و توی هر کاری کاربرد داره

اینکه ما از مدرسه یادش نمی‌گیریم چون روش تمرکز نمیشه و به روش غلطی تدریس میشه.

از طرف دیگه زبانی مثل عربی، یک دهم انگلیسی کاربرد نداره

زبان خودمون فارسیه باید یادش بگیریم

زبان جهانی انگلیسیه اونم نیازه

ولی بنظرم بجز اون زبانهای دیگه به سلیقه آدم برمیگرده و نیاز نیست جزو درسهای مدرسه باشن

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2706