2733
2739

بچه ها من محل کارم مال دوتا شریک بود بعد شریکش تو شیفت من کار میکرد که میدیدم دستگاه پوز مخصوص خودش و داره و پول مشتری هارو با دستگاه خودش میکشه بجای دستگاه پوز خود مغازه یه روزم دیدم ک یکی از همکارام ک اونم مثل من دختره واسه این شریکه دور از چشم همه جنس برد بیرون و بهش داد من دیدم ولی چون اونا ادمای شر و پستی بودن به کسی چیزی نگفتم درواقع سرمو مینداختم زیر میرفتم سرکار و سرمو مینداختم زیر میومدم کلا سرم تو کار خودم بود به کسی کاری نداشتم 

چند روز پیش شریک اصلی بهم گفت تو شریک جرمی و پولای مغازه رو ریخته به حساب تو هزار قسم و ایه خوردم ک بخدا هیچ پولی نیومده به حساب من برو پرینت بگیر اومد گفت نه همه گفتن تو پولارو برمیداشتی و جنس میبردی بیرون از محل کار گفتم برو دوربین هارو چک کنید انقدر به من تهمت نزنید منی ک بخدا کاری به کار کسی نداشتم همه تقصیرا افتاد گردن من ‌فرداش اومد گفت تو صدای منو ضبط کردی برای کسی که ازم دزدی کرده پخش کردی گفتم اگه ثابت نکردی بهم ک صداتو ضبط کردم میرم از دستت شکایت میکنم بهم گفت دیگه نیا محل کار تو با من صادق نیستی خیلی دلم شکسته خیلی بخدا بیگناه مجرم شناخته شدم و اون دختره ک جنس قاچاقی برد بیرون راست راست اونجا داره میچرخه و من این وسط بیکار شدم

بنظرتون چیکار کنم دارم دق میکنم😭😭😭😭😭

بگذار کسی نداند من چگونه به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گزیده شده‌ام.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احساس میکنم دنبال بهانه بوده بندازتت بیرون🫤

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740

نگاا الان که از کارت هم انداختت بیرون چیزی واسه از دست دادن نداری 

میتونی بری به جرم تهمت زدن ازش شکایت کنی 

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
برو دادگاه اعاده حیثیت کن

نمیخوام دیگه کشش بدم چون پای خودمم میخواستن به دادگاه باز کنن ک برم شهادت بدم ولی بد تهمتی بهم زدن کلا برام پاپوش درست کردن ک حس میکنم کار همون دخترس از اول با من لج بود امیدوارم همونطور که منو از کار بیکار کردن و تهمت ناروا بهم زدن خدا سرشون بیاره بخدا با بی ابرویی انداختنم بیرون چرا چون چیزی ک دیده بودم و نگفته بودم از ترسم

بیا بیرون تا بیشتر شر نشده دستا اونا رو میشه توهم واگذارشون کن ب خدا همین

امیدوارم به حق امام زمان اونا هم رسوا شن منی ک هیچکاری نکردم اومدم بیرون ولی اونی ک شریک دزد بود و رفیق قافله داره راست راست اونجا میچرخه و حقوق میگیره اخه خدارو خوش میاد نون یکی و اجر کنی

2706