2737
2739
عنوان

غذا ساده و خوشمزه چی بپزم

58 بازدید | 8 پست

با پنیر پیتزا و اینا باشه

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.

اسنک

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مرسی از همه 

ی غدای خارجی ام پیشنهاد میدین؟😃

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.

اسی جان میشه بگی تقریبا در سال چند تا غذا با پنیر پیتزا درست میکنید؟

پیتزا لازانیا خورا  های مختلف که توش پنیر میریزید؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اسی جان میشه بگی تقریبا در سال چند تا غذا با پنیر پیتزا درست میکنید؟ پیتزا لازانیا خورا  های م ...

درسال که نمیدونم تقریبی ولی خیلی کم هر دوسه ماه یبار یا دوبار

درسال که نمیدونم تقریبی ولی خیلی کم هر دوسه ماه یبار یا دوبار

نوش جان.

منم آخرین چیزی که تو بسته غذایی سالانمون هست پنیر پیتزاست. شاید سالی ۲ یا ۳ بار.

آخه بیشترین زمان هضم مواد غذایی در معده رکوردش دست پنیر پیتزا هست.

شکرم که واویلاست

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740

سیبزمینی بپز.یکم ارد و ادویه وپنیر پیتزا بهش بزن مثل خمیر بشه. کف تابه اول یکم روغن بریز بعد خمیرو پهن کن.مرغ ریش ریش، ژامبون یا سوسیس ،زیتون، فلفل دلمه، اگه خواستی گوجه خورد شده بریز، روی همش پنیر پیتزا بریز و بذار هم بپزه هم پنیرا آب بشه.زیرش حتما شعله پخش کن بذار و درشم بذار که بخار کنه پنیرا آب بشه و مواد روییشم بپزه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم