2733
2734
عنوان

به زندگیم یه فرصت دوباره بدم؟!

477 بازدید | 52 پست

من و همسرم سه ساله که عقدیم هنوز خونه خودمون نرفتیم بخاطر دخالت های بیش از حد خانواده همسرم داریم از هم جدا میشیم و همسرم پشت اوناست و معتقده من مقصرم و باید بسازم من با خودم صادقم میدونم که منم یه مشکل هایی داشتم و بعضی جاها خیلی سریع واکنش دادم ولی اصلا دروغگو نیستم در عوض اونا کلی پشت من دروغ گفتن و شوهرم بازم معتقده که من خون اون هارو به جوش آوردم که دارن اذیتم میکنن

شهرمون کوچیکه و همه شهر دارن میگن که اینا زندم نمی‌ذارن با اذیت و دخالت هاشون 

بابام میگه بری جنازت برمیگرده ولی مامانم میگه اگه بنظرم درست میشه یه فرصت دیگه بدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ب نظرم یکم فکر کن باهم برید مشاوره تا مشکلش رو متوجه بشه و حداقل یکمم دل شمارو به دست بیاره

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

فقط مشاوره چون ما که نمی‌دونیم اخلاق شما چیه و چیا گذشته بینتون 

اونجا طرفین حرف میزنید بهتر نتیجه گیری میشه 

برای تصمیم گیری در مورد این موضوع مهم اکتفا نکن به‌نظریه ما و دیگران

🌐از خدا پنهون نیست از من چه پنهون آمارتون دارم 🌐
عزیزای دل تازه یه چیز دیگه پدر مادرش براش دنبال زن می‌گردن که صیغه کنن براش و شوهرمم از این راه منو ...

خیلی مهربونه، بذار تهدید کنه این مهربونه تو هم دلت غنج بره !!!!!!!!!!!!!!!

جان ببر آنجا که دلم برده ای 🍃

وا این کجاش مهربونه

بروخداروشکر کن بابات پشتته و هنوز بچه نداری ت زمان عقد شناختیش من بعد عروسیم انقد اذیت شدم ک اخرش بابام خانواده همسرم و خود همرسمو جم کرد  الان دقیقا یکساله ک عروسی کردیم دوسال عقد بودیم خیلی باهم دعوا میکردیم بارها میخاستم طلاق بگیرم بابام نذاشت بعد عروسی خاست طلاقمو بگیره اومدن ب گوه خوردن افتادن تا الان خداروشکر باهم خوب شدیم و تفاهم داریم

وا این کجاش مهربونه بروخداروشکر کن بابات پشتته و هنوز بچه نداری ت زمان عقد شناختیش من بعد عروسیم ان ...

سه ساله باهمیم 

این محبتی که تو این سه سال بینمون بوده رو چیکار کنم🙂💔

2706