2737
2734
عنوان

اتاقم جن داره

314 بازدید | 38 پست

از اینجا شروع شد که وقتی مدرسه بودم میدیدم وسایل های اتاقم تکون میخوره و یه سری چیزا تو اتاقم گم میشه، اتاق مشترک هم نیست، الان مدتیه فارغ التحصیل شدم و ۲۴ساعت تو اتاقم هستم یه دفعه اتاقم بهم ریخته میشه، دارم درس میخونم مداد بغل دستم راحت پرت میشه پایین، اینو هم بگم که مادربزرگم قبل فوتش جن میدید، ولی میگفتن آلزایمر داره. کسی جدی نمیگرفت، به نظرتون جن هست؟ چکار کنم تموم بشه؟ 

دستت میخوره مداد میوفته😂💔

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

شایدم سمیرا دست درازه فارغ التحصیل شده اومده خونتون

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
جن تو دنیای ماده که ما هستیم وجود نداره. خدا هم اینو گفته. اینایی که جن و پری میبینن مشکلات مغزی و ر ...

چیزی نمیبینم، وسایل اتاقم تکون میخوره، یه دفعه کتابی که جلوم هس باز میشه، داداشم هم دیده

2706