2733
2734
عنوان

اتاقم جن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 38 پست
ببین میتونی شمارشو بگیری  ... کارش دارم  اصلامعنی کلمه جن یعنی پوشیده  هستن و ...

اصلا چیزی نمیبینم ولی خب وسایلم تکون میخوره، داداشم هم بهم میگفت ولی ما میخندیدیم، میگفتیم بچه هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دعایی  هست  میزنن  به دیوار    برای  جن اینا خوبه  

فک کنم  حرز ابی دجانه    و  حرز  امام  جواد   

دیواریشون رو  بخر   بزن   به دیوار  اتاقت   

سوره ای  بقره هم  بزن   بخون   از سه شنبه  شروع کن  تا ۱۱ روز    

قبل خواب هم  ۷ بار  آیه  الکرسی  بگو  

برای  خودتم  حرز امام  جواد  یا امام علی  بگیر همیشه  پیشت  باشه   

نه بخدا😂😂

توهم زدی جیگر😂😂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2731

صوت قرآن و اذان

باور نکن باور کنی بیشتر ترم میشنما خونه ویلایی داریم اونجا قیچی های من گم میشد و میدونستم یکی بر میداره بچه هام کوچیک بودن و شوهرم باور نمیکرد منم نمیدونم چرا اصلا نمیترسیدم تنها میخوابیدم با بچه ها شوهرم خونه نبود شب کار شدنی 

بار آخر روز اسباب کشی گفتم علی از بالای کمد قیچی رو بده گفت نیست گفتم ولش فردا پیدا میشه  آخر شب بود خوابیدیم هر ۴ تایی کنار هم صبح شوهرم بیدارم کرد گفت پاشو بلند شدم دیدم قیچی رو نشون داد که سرش از بالای کمد معلوم بود خندیدم گفت کار خودته گفتم جان امین کار من نیس

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
 یعنی چی بهم ریخته میشه

سبد لباسی ام یه دفعه پهن، میشه کف اتاق، لباس های روی چوب لباسی همشون میفتن، اتاق داداشم هم این مدلی هس، به مامانم میگم جدی نمیگیره، تو حمام هستم یه دفعه، یه نفر وحشتناک در میزنه

ای بابا بیخیال خودتو بزن بی‌خیالی بقران قسم واضح فلان چیز افتاده بعد صدا اومد به روی خودمم نیاوردم&n ...

اره به روت بیاری اذیتت میکنن وانمود کن نیستن بهتره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
صوت قرآن و اذان باور نکن باور کنی بیشتر ترم میشنما خونه ویلایی داریم اونجا قیچی های من گم میشد و می ...

از خونه مادربزرگم حس میکنم اومده، نمیترسم، اولش فکر میکردم مریضی خاصی دارم ولی کم، کم دیدم داداشم هم داره از این چیزا واسه مامانم تعریف میکنه 

غیر ارگانیک، مدارشون با مدارِ انسان یکی نیست. 

پس اینا رو ما از کجا آوردیم؟ 😁

انرژی پایین

ناامیدی

غصه خوردن

تنها بودن

و... 

مواردی از این دست، ما رو هم مدار با اونها میکنه. 

از ترس ما تغذیه میکنن، مثل سوخت هست براشون. 

بخاطر همینه که میگن ناامیدی بزرگترین گناهه، چون انسان در سطح پایین و مدار پایین قرار میگیره، اولا از خداوند رو بر میگردونه، چون نا امیده و ثانیا جسمش هم بی انرژی میشه که میفته در بعد پایین تر.

نماز یک دژ مستحکمِ، هاله انرژی انسان رو قوی میکنه و هر چیزی نمیتونه به انسان ضربه بزنه.کاش زیباتر احکام خدا رو برامون توضیح می دادن...

یا اگر نماز نمی خونین، کافیه نام مقدسِ امام علی رو به زبان بیارین

یا علی مدد

یا علی ابن ابیطالب 

یا امیر المومنان

علی یعنی اقتدار

یعنی جسارت

اسم اعظم

شجاعت

تمام موجودات زمین،از دیده و نادیده، از نام مبارکش، حساب میبرن. 

در پناه خداوند باشین🌸

2706