2737
2739

هر چی مربوط به خودتونه منطورمه؟من حس میکنم فقط خودمو چشم میزنم .درباره هر چی فکر میکنم ذوق میکنم حسم مثبته فرداش گند میخوره توش .مخصوصا رابطم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بله میبینی ی مدت طولانیه با شوهرم بحث و دعوا و قهر نداشتم همین ک پیش خودم گفتم عههه چ خووب همون روز دعوامون میش😂

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

وای اره.راجبه هرچی حتی فکرم کنم چشمش میزنم وسروته واسم اتفاق میافته

مثلا میگم اخیش چند روزه همه چی ارومه ارامش دارم باکسی‌دعوا نکردم دقیق فرداش برعکس میشه.راجبه هیچی فکر هم نمیتونم بکنم غیر اینکه چشمش میزنم همون چیز رو دقیقا بقیه راجبش حرف میزنن یا انجامش میدن. از خوراکی.تفریح. مسافرت. فلان ازمون. قبلا به بقیه میگفتم خوب اونام میفهمیدن الان فکر هم بکنم میفهمن انگار.یبار دوبارم نبوده چندبار اتفاق‌ افتاده، روانی شدم اصلا

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

دقیقا منم👌🏻

فقط چشمم رو خودم وحشتناکه. مثلا کافیه یه بار ذوق کنم بگم وای خدا پدرم چه مهربونه بام. یعنی به دقیقه نمیرسه ها. یه گندی به اعصابم باید بزنه😐😆

🚫کسی را نیازارید زیرا که همه دلها به قدر کافی پر از دردند💔🚫
2706