2752
2734
عنوان

شده ب نیت ازدواج چهله بقره یا هر چهله دیگ ای گرفته باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 53 پست
ازدواج کردی ؟

هنوزنه ولی ازوقتی سپردم ب خدا وبهش اعتمادکردم ورهاکردم ارومم خیالم راحته مطمئنم توبهترین زمان بهم میده

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سنت خوبه برا ازدواج ودرکت میکنم عزیزم تلاشتوبکن ب خودت برس تواجتماع حضور داشته باش خوشرو باش دعاکن و ...

خواستگار دارم با میلم نیستن سخت گیرم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731
یعنی نباید چهله میگرفتم ؟

قبل چله استغفارکن ی مدت وترک گناه.دوری ازگناه  پاک ک باشی حاجت،میگیری

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
هنوزنه ولی ازوقتی سپردم ب خدا وبهش اعتمادکردم ورهاکردم ارومم خیالم راحته مطمئنم توبهترین زمان بهم می ...

چن وقته سپردی ب خودش ؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

نزدیک شش ماه پیش من با خاله م رفتیم مزار خاله من یدونه شکلات رو یکی از قبر ها برداشت که تازه غوت شده بود گفت به نیابت این چله تا چهل روز دیگه ازدواج کنی  همت مسخره کردیم و اینا چون سنم کم بود اما گفت بیا و ببین صبر کن شاید بگن خرافات و اینا اما من دقیقا تا قبل چهل رو ازدواج کردم 

سوره احزاب رو بنویس همراهت داشته باش ایشالا ک بهترینا قسمتت

میدونه خواهر دیگ فک کنم من کلا تا چن سال دیگ قرار نیست ازدواج کنم نا امید شدم ن از رحمت خدا از زمان بندی 

قبل چله استغفارکن ی مدت وترک گناه.دوری ازگناه  پاک ک باشی حاجت،میگیری

توکل بر خدا

2706