2777
2789
عنوان

شده ب نیت ازدواج چهله بقره یا هر چهله دیگ ای گرفته باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 53 پست
مرسی عزیزم پارسالم ترک گناه کردم تا حدودی ولی حاجت نگرفتم 😔

موقع چله هیچ خواستگاری نیومد؟

اگر جایی کامنتی مخالف نظرتون گذاشتم به معنی دشمنی با شما نیست، فقط تو اون موضوع اختلاف نظر داریم/اگر حرفی زدم و سوء تفاهم پیش اومد و ناراحت شدید پیشاپیش ازتون معذرت میخوام🙏🌷
ازدواج کردی ؟

هنوزنه ولی ازوقتی سپردم ب خدا وبهش اعتمادکردم ورهاکردم ارومم خیالم راحته مطمئنم توبهترین زمان بهم میده

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنت خوبه برا ازدواج ودرکت میکنم عزیزم تلاشتوبکن ب خودت برس تواجتماع حضور داشته باش خوشرو باش دعاکن و ...

خواستگار دارم با میلم نیستن سخت گیرم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 
یعنی نباید چهله میگرفتم ؟

قبل چله استغفارکن ی مدت وترک گناه.دوری ازگناه  پاک ک باشی حاجت،میگیری

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
هنوزنه ولی ازوقتی سپردم ب خدا وبهش اعتمادکردم ورهاکردم ارومم خیالم راحته مطمئنم توبهترین زمان بهم می ...

چن وقته سپردی ب خودش ؟

نزدیک شش ماه پیش من با خاله م رفتیم مزار خاله من یدونه شکلات رو یکی از قبر ها برداشت که تازه غوت شده بود گفت به نیابت این چله تا چهل روز دیگه ازدواج کنی  همت مسخره کردیم و اینا چون سنم کم بود اما گفت بیا و ببین صبر کن شاید بگن خرافات و اینا اما من دقیقا تا قبل چهل رو ازدواج کردم 

چرا اما خب رد کردم 

خب این قدر ادامه بدید خواستگار مناسب بیاد

اگر جایی کامنتی مخالف نظرتون گذاشتم به معنی دشمنی با شما نیست، فقط تو اون موضوع اختلاف نظر داریم/اگر حرفی زدم و سوء تفاهم پیش اومد و ناراحت شدید پیشاپیش ازتون معذرت میخوام🙏🌷
سوره احزاب رو بنویس همراهت داشته باش ایشالا ک بهترینا قسمتت

میدونه خواهر دیگ فک کنم من کلا تا چن سال دیگ قرار نیست ازدواج کنم نا امید شدم ن از رحمت خدا از زمان بندی 

2801