2737
2734
عنوان

درد دل

104 بازدید | 16 پست

سلام وقت بخیر

تو دانشگاه هم کلاسی های دارم که

اونها شخصیت درستی ندارن و وقتی با همدیگه صحبت میکنند همش به حالت شوخی بی ادبانه حرفا و جملات زشت و ناپسندی بکار میبرند و چند باری با من هم حالت شوخی و بی ادبانه حرف زدن من بهشون تذکر دادم و گفتم نسبت به این طرز صحبت کردنشون مخالف هستم و بهشون گفتم که قرار نیست هرجور که با خودتون صحبت میکنید با من هم همونطوری صحبت کنید.ولی اونها نسبت به حرف من گارد گرفتن و ناراحت شدن و بهم گفتن که من عقده ای هستم و اینکه اگه میخان من باهاشون دوست بمونم باید دقیقا مثل خودشون رفتارکنم و هر از هر  شوخی که کردن ناراحت نشم و جبهه نگیرم و‌جنبه داشته باشم

لطفا راهنمایی کنید چجور رفتاری در برابر رفتار و صحبت های اونا داشته باشم و اینکه اگه تنهایی خودم بفکر درس و زندگی خودم باشم بهتر نیست تا اینکه با دوستای بی ادب بگردم و محتاجشون باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین عزیزم اینافردا کارای بدتری میکنن ک بازم تورومجبوربه انجامش میکنن پس تادیرنشده قیدشون روبزن برای خودتون ارزش قائل باشیدبزاریدبقیه التماست کنن برای دوستی ن توکوتاه بیای.هرکی میخادباتودوست بشه مثل خودت بشه ن تومثل اونا.اعتمادبنفس داشته باشه

چند سالته دیگه اگه فکر میکنی با ۴تا حرف بی ادبی اونا بی شخصیت هستن چرا باهاشون ارتباط داری؟ یا همو ...

ارتباط ندارم تو کلاس مزه میپرونن مثلا از پشت میز با پاش لگد میزنه به لباس طرف و الفاظ بد بکار میبرند با فحش طرفو صدا میکنند 

2738
ببین عزیزم اینافردا کارای بدتری میکنن ک بازم تورومجبوربه انجامش میکنن پس تادیرنشده قیدشون روبزن برای ...

دقیقا اونا دنبالم بودن چون من به رفتاراشون واکنش نشون دادم الان نشستن پشت سرم غیبت میکنن که فلانی بی جنبه و عقده ای و فلان 

امان از دوست بد و ناباب مرا سالها پیش از درس و زندگی انداخت...عاقل باش فقط به فکر درس و کتابت باش

خیلی زود صمیمی میشن چه پسر چ دختر و خیلییی بد بهم توهین میکنند به حالت شوخی.یا پشت استادا اداشون رو در میارن و کلی مسخره بازی

ازشون فاصله بگیر اینا دوستای خوبی نیستن و ازت انتظارات بی جا دارن و دوستانی هستند مثل شمشیری زیبا ول ...

فکرم درگیره اگه برم و تنهایی بگردم کلی چرندیات پشتم میگن که فلانی خیلی خودشو می‌گرفت حالا داره تنها میگرده حقشه و فلان.

تو اصلا مثل اونا نباش راه تو ازشون به کل جدا کن

حتما همین کارو میکنم کسی که پشت سر استادا حرف میزنند و ظاهر و همه چیشونو به تمسخر میگیرند ممکنه فردا برای منم دردسر بشن

اصلا دوست ندارم باهاشون ارتباط بگیرمم

خب منم هیچ دوستی ندارم نه اینکه نتونم با جامعه ارتباط برقرار کنم نه میتونم خیلی روابط عموم بالایه ولی خب اون کسی که با رفتار من و با اخلاقیاتم بسازه یا من بسازم پیدا نمیشه که صمیمی باشه دقیقا همین چیزایی که شما گفتین

2706