2733
2739
عنوان

شما وقتی میزین دستشویی..

343 بازدید | 23 پست

خانوما شما وقتی میرین دستشویی جیشتون ی مسیر صاف رو طی میکنه؟ یعنی مثلا عین شلنگ که باز میکنی از یک منبع میاد؟ واسه من چند سالی که که پخش و پلا میاد یعنی عین اب شلنگ صاف نیست مسیرش

Just do it
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه واسع جیش بحث نکردیم ک کردیممممم

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛

مسئله فیزیک مگه میخوای حل کنی انقدر اطلاعات دادی خواهر🤣

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2738

نه جیش ما مثل آتشفشان فوران میکنه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706