2733
2739
عنوان

جاری ....

426 بازدید | 26 پست

دیشب رفتیم خونه پدر شوهرم 

جاری اینا اونجا زندگی می کنند ولی دارن جدا میشن امسال 

داشتن وسایل جمع می کردن .من اصلا کمک ندادم .چون تو چهار بار اسباب کشی کسی کمک من نکرد 

بعد جالبه پیش شوهرم این جاری سر مادرشوهر داد زد که تو خونه من جا نیست فرش تو رو ببرم انبار .انگار نه انگار که هفت سال پیش این مادرشوهر زندگی کردن

بعد مادرشوهر داشت کمک جاری می کرد وسایل کمد شو جمع کنه .جاری داد زد که اینطوری نه .بد جمع کردی 

منم پیش شوهرم یه تعارف الکی زدم که کمک نمی خوای با لحن بد گفت نه .منم محل سگ ندادم بهش دیگه .

برادرشوهر م به جاری گفت این وسایل و اینجا بیار برای من .جاری محل نمی‌داد ‌اخر سر گفت بیار دیگه .جاری یه نعره زد که دارم میارم دیگه ....

از این دلم خنک شد که همین خواهر شوهر که بیست و چهار ساعتها تو هم بودن یه کمک نداده .بعد پررو خانم از من انتظار کمک داره 

منم با بچه ها بازی کردم یه لیوان برنداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد درصد موافقم باید هرکسی مثل خودش برخورد کنی

کمک نداد کمک ندی

ولی کلا نباید میرفتی 

وقتی رفتی همه مشغولن بدور از ادبه یه کمک جزیی ندی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2742
صد درصد موافقم باید هرکسی مثل خودش برخورد کنی کمک نداد کمک ندی ولی کلا نباید میرفتی  وقتی رف ...

گفتن به شوهرم بیا کمک کمد کن ما هم بیرون بودیم با هم رفتیم 

2740
گفتن به شوهرم بیا کمک کمد کن ما هم بیرون بودیم با هم رفتیم 

سیاست اصلی این بود نمیرفتی 

میرفتی خونه

میفهمیدن کمک ندادن نرفتی کمک.اینجوری خیلی بی ادبانه اس

مخصوصا جلو مادرشوهر رفتی اونجا همه کار میکردن شما نکردی توهینه بهشون

دوتا لیوان جابجا میکردی یا الکی راه میرفتی در دهنشون بسته میشد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

خوب یه کمک میکردی چی میشد مگه؟  خوبی گم نمیشه.درضمن شماکه نمی خواستی کمک کنی فعلا که درحال اسباب کشی بودن خونه مادرشوهرنمی رفتی

سخنی از حسین پناهی:میگن خداجای حق نشسته خدایامیشه ازجای حق بلند شی اجازه بدی خودش سرجاش بشینه
سیاست اصلی این بود نمیرفتی  میرفتی خونه میفهمیدن کمک ندادن نرفتی کمک.اینجوری خیلی بی ادبانه ا ...

من تعارف الکی زدم خودش گفت نه 

تنها من نبودم خود خواهر شوهر جون جونز جاری بود کمک نداد رفت

خوب یه کمک میکردی چی میشد مگه؟  خوبی گم نمیشه.درضمن شماکه نمی خواستی کمک کنی فعلا که درحال اسبا ...

خیلی آدم بودن اونجا کمک نمی کردن 

اتفاقا خوبی به اونا گم میشه

2706