2737
2734

نمی‌دونم رفتارم درسته یا ن ولی محدود منظورم از لحاض نزدیک شدنه اینکه مثلن همش بگی این کارو نکن اون کارو نکن خوشم نمیاد و فلان (منظورم و ک میفهمید ؟)

بنظرتون اون شخص چقد می‌تونه این رفتار و تحمل کنه ؟

خودشم می‌دونه این ک میگم خوشم نمیاد دروغه تموم مدت خودمم داشتم تحمل میکردم شاید خیلی بدتر از اون شد حالم 

ولی جالب تر از اون این بود ک هرکاری کرد اصلا وا ندادم بعد گفتم خب الان بدجور ناراحت شده ولی خب بازم خدایی رفتارش خوب بود رفتیم بیرون فالوده گرفته بود هی هواسش بود ک چرا نمی‌خوری خجالت ندارع ک راحت بخور تهش دیرتر میریم یا مثلن می‌گفت نریزه روت لباست چسبناک میشه خلاصه یجورایی بازم اون اهمیت و بهم میداد با اینکه من رفتارم اونجوری بود 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفهمیدم. تو نزدیک شدن یعنی تو رابطه خصوصی اینا؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2731
مردایی که من اطرافم هست با امر نهی خانما بیشتر لج میکنن

مثلن چ جوری میشن ؟ 

بنظرت طبیعیه ؟ من فقط میترسم می‌دونی میترسم ک آدمم و از دست بدم میترسم دوباره اشتباه کنم پشیمون شم ولی ی دلمم میگه همه مردا این حس و دارن تو نمیتونی محدودش کنی هرچقدم ک الان تحمل کنه و کوتاه بیاد 

ولی دست خودم نیست خودشم می‌دونه من میترسم حتی داشتم براش دلیلش و میگفتم اشکم در آمد 

ولی بازم باورش اینه ک من حتما آدمی نیستم ک دوس داشته باشی بهت نزدیک شم وگرنه هیچ آدمی بدش نمیاد 

2738
من نفهمیدم. تو نزدیک شدن یعنی تو رابطه خصوصی اینا؟

اره مثلن دستش بره جایی یا جور دیگه ای بغلت کنه اجازه ندی با اینکه هی اجازه بگیره یا هرکاری ام بکنه ولی تو مثلن حال بدیتو نشونش ندی انگار ک آره من خوبم حالمم خوبه تو هرکاری ام کنی رو من تاثیر ندارع من میگم ن اجازه نمیدم 

اینجوری 

یعنی محدودش کنی به ی بوس و بغل ساده همین بیشتر از این ن

اونم هیچی نگه با اینکه حالش خیلی بد شد 

اره مثلن دستش بره جایی یا جور دیگه ای بغلت کنه اجازه ندی با اینکه هی اجازه بگیره یا هرکاری ام بکنه و ...

خب اولا که شوهرت نیست و نشون کرده اید، این یه مقدار توجیه میکنه کاراتو،  بعدم از رابطه تون و سرانجامش و باهم موندنتون مطمئن نیستی که اجازه این کارا رو بدی. 

و اینکه ازش زده شدی و دلت به کاری نیست باهاش

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
خیلی خوب رفتارکرده کنترل کرده خودشو 

خودمم قشنگ دیدم حالت چشماش تغییر کرد برگشت گفت حالت بد نشد گفتم ن گفت چرا اینجوری می‌کنی پاشو اصلا بریم بیرون ول کن 

یا مثلن قبلشم برگشت گفت به خدا اگه اذیت شی بهم نگی مدیونی خودت می‌دونی دیگه 

همین من گفتم دیگه اصلا کل راه و حرف نمیزنه ولی میگم ک بازم اهمیت میداد بهم 

چون علاقه نداری بهش اینجوری میکنی

باور کن دوسش دارم یعنی از همه لحاض خوبه چ اهمیت دادن چ رفتاری حتی هر دفعه میاد دنبالم بدون اینکه خودم بگم کلی لواشک و خوراکی میاره برام یا راحت میشینم همه چی و بهش میگم بدون اینکه قضاوت کنه حتی تو اون چیزام کارش خیلی خوبههه یعنی به زور خودم و نگه داشتم ک نشونش ندم چقد حالم بده ولی میترسم از رفتن خودش ! دوس ندارم الان بهش بها بدم بعدا پشیمون شم ک آره چرا این کارو کردم 

بعد خب خیلی عجولهه همش دلش بیشتر میخواد هرچند فکر میکنم همه مردا همینن ولی اگه خواسته هایش بیشتر شه چی 

یا مثلن زود نی از الان ؟

به خدا میترسمم بره رفتارش عوض شه یا فقط بخاطر اون بیاد سمتمم 

یجورایی از علاقه اون میترسم!

2706