2733
2734
عنوان

به نظرتون تا چ حد میشه ی مرد و محدود کرد ؟ لطفا متن و بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 26 پست
خب اولا که شوهرت نیست و نشون کرده اید، این یه مقدار توجیه میکنه کاراتو،  بعدم از رابطه تون و سر ...

نامزدی قبلیم بهم خورد 🙂

ن به خدا زده نشدم ازش رفتارش خیلی خوبههه فقط میترسمم 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
نامزدی قبلیم بهم خورد 🙂 ن به خدا زده نشدم ازش رفتارش خیلی خوبههه فقط میترسمم 

الان عقدین پس؟ چندوقت میشناسیش؟ 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن دوسش دارم یعنی از همه لحاض خوبه چ اهمیت دادن چ رفتاری حتی هر دفعه میاد دنبالم بدون اینکه خود ...

همه آقایون این حسو دارن مخصوصا به کسی که خیلی دوسش دارن تو تا نزاری اون کاری نمیکنه چون دوست داره ولی هیچ جا نمیره اگه دوسش داری باهاش عشق کن ادم از فرداش خبری نداره کاری نکن بعدا پشیمون شی که چرا قبلنا دلشو شکستم فلان

این کاربر وجود خارجی ندارد.
نامزدی قبلیم بهم خورد 🙂 ن به خدا زده نشدم ازش رفتارش خیلی خوبههه فقط میترسمم 

شما چند سالتونه؟

تاپیکای قبلی در مورد عصبانیت نامزدتون گفتید که نرفتید شهرشون همین ایشونن؟ یا نامزدیتون باهاش بهم خورده؟

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2731
اگه بهش علاقه داری چراانقدر اذیتش میکنی ؟ ولش کن 

میترسم باور کن میترسم چون ی بار زخم خوردم از زخم تازه میترسم 

شما چند سالتونه؟ تاپیکای قبلی در مورد عصبانیت نامزدتون گفتید که نرفتید شهرشون همین ایشونن؟ یا نامزد ...

این تاپیک خیلی قدیمهه تاپیک های جدید ترم و ندیدی ؟ نامزدم بدون هیچ حرفی رفت حتی جواب تلفن هامونم ندادن آمد اینجا مراسم ختم صورتشو نیاورد این ور چشمش به من بیوفتههه 

این تاپیک خیلی قدیمهه تاپیک های جدید ترم و ندیدی ؟ نامزدم بدون هیچ حرفی رفت حتی جواب تلفن هامونم ندا ...

اهان متوجه شدم پس این نامزد جدیدتونه

شما چندسالته؟

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
اهان متوجه شدم پس این نامزد جدیدتونه شما چندسالته؟

اره یکی از اشناهامون آمده بود اینجا کار خونمون و تکمیل کنه این اقام باهاش بود بعد من ی دوسه باری حالا چایی بردم و اینا بعد امدن باهام صحبت کردن همه چیم گفتم ک نامزدیم چرا بهم خورد چی و اینا همه چیی کامل 

۱۹ دانشجوم 

اره یکی از اشناهامون آمده بود اینجا کار خونمون و تکمیل کنه این اقام باهاش بود بعد من ی دوسه باری حال ...

خوشبخت بشی🌹

اهان پس همه چی رسمی هست

خب این علائم واسه دوران نامزدی عادیه که نذارید رابطه زناشویی خیلی سریع جلو بره

اخی سنتم کمه که😁

خوشبخت بشی🌹 اهان پس همه چی رسمی هست خب این علائم واسه دوران نامزدی عادیه که نذارید رابطه زناشویی ...

ن اونجوریم رسمی نیست چون نامزدی قبلیم خوب پیش نرفت دیگه چشم همه ترسیده چ برسه به خودم 

همون دیگه هم تجربه بدی داشتم هم میترسم دوباره ضربه بخورم هم اصلا انگار خاطره هام یادم میاد خدایی برای نامزد خودم هیچ حد و مرزی نداشتم صدمو براش گذاشتم ک اینجوری رفتار کردن حتی دلیل پشیمون شدنشونم نگفتن  ولی بازم اون خیلی صبور بوددد آنقدر زود این حس مردونشو نشون نمی‌داد یا نمی‌دونم شاید من اینجوری فکر میکنم 

درکل نمی‌خوام برا این آدم صد خودم و بزارم بعد باز همین بلا سرم بیاد بگم آره چرا آنقدر به این آدم بها دادم که اینجوری بره 

ن اونجوریم رسمی نیست چون نامزدی قبلیم خوب پیش نرفت دیگه چشم همه ترسیده چ برسه به خودم  همون دی ...

نباید خودتو دم دستی نشون بدی

البته نه با سرد نشون دادن خودت در رابطه

بلکه حتی در رفتار و گفتار

اگه بهش واقعا علاقه داری بهتره خانواده هارو در جریان بذاری

بهتره یه مشاور ازدواج قبلش بری

رابطه رو سالم جلو ببر نه فقط با سرد نشون دادن خودت

سنتم کمه

ایدی کانال ت ل گذاشتم تو امضام برو فایل های رایگانشو گوش بده خیلی کمکت میکنه از این حال و هوا بیرون بیای و خیلی عاقلانه در مورد زندگیت تصمیم بگیری

امیدوارم به دردت بخوره