2752
2734
عنوان

یه نهار مجردی بگین ک زود درست بشه.. اقاهستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2198 بازدید | 127 پست

از این به بعد روزی که اف هستی،،،

گوشت چرخی تازه میگیرید همون موقع مقداری رو قلقلی کنید فریز کنید

مرغ تازه میگیری یه مقداری رو.جوجه ای کن طعمدار کن بسته اب کن یه.مقداری برای چیکن استروگانف خلال کن یه مقداری استیکی کن بعد فریز کن

برنج رو آبکش کن دم نزار بزار یخچال برای چند روز راحت وقتی میایی دم بزار 

عدس،،، لوبیا.،،، نخودبپز.بسته کن فریز کن

اینا.کارایی هست که ما شاغلا جمعه انجام میدیدم و طول هفته مشکلی نداریم 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه شبیه خمیر میشه سیب زمینی  ما کوردا بهش میگیم حلوا سیب خیلی خوشمزه اس همینو درست کن

این غذا رو ما بهش می گیم دو پیازه آلو

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
آخی چه سخته کارتون. خدا قوت❤️ یکی از فامیلای ما هم اورژانس هست، ولی جاش خوبه اطرافش فقط چندتا روستا ...

اونا راحتن ک جای خلوت شیفت میدن

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2731

مرغ سرخ کن با برنج بخور

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
از این به بعد روزی که اف هستی،،، گوشت چرخی تازه میگیرید همون موقع مقداری رو قلقلی کنید فریز کنید م ...

چقدر کامل و عالی توضیح دادی جانم 

دستت درد نکنه 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
از این به بعد روزی که اف هستی،،، گوشت چرخی تازه میگیرید همون موقع مقداری رو قلقلی کنید فریز کنید م ...

خدایی ازمن چیکن استرگانوف انتظار دارین؟؟ 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
عدس بریز تو اب بپزه بعد برنجم درست کنه بریزه داخلش بخدا سخت نیست ها🤔🥴🤣

شما به این میگی عدس پلو من باید کنارش پیاز داغ فراوون

و گوشت چرخ کرده سرخ شده و این که آب عدس بدرنگه من وقتی می خوام دم بذارم عدس میریزم لای پلو....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
الو هم میزنید؟

نه جانم شیرازی ها به سیب زمینی میگن آلو 

عدسی درست کنه که بهتره 

خوشمزه نیست عدس پلو بهتره عدسی تا بجوشه جا بیفته زمان بره ولی دم کردن پلو خیلی زمان نمیبره.

حالا این داداشمون اول امده تو نی نی سایت میچرخه.اخرش همون نیمرو میزنه میرن سر کار🥴🤣🤣

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
خوشمزه نیست عدس پلو بهتره عدسی تا بجوشه جا بیفته زمان بره ولی دم کردن پلو خیلی زمان نمیبره. حالا ای ...

دقیقا🤣🤣انتخاب سخته براش

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
2706