2752
2734
عنوان

صبحانه خفن چی درست میکنید معمولا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 78 پست
چیو  نون و رب مگه داریم ؟ 😂

رب با نون وا تجربه نکردم🤩😍😂😃 باید بخورم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرمه سبزی 

قیمه و...

برنج میزارم تو ماهیتابه یکم هم روغن میریزم قشنگ کفش سرخ بشه تهدیگه بشه روش هم خورش میریزم 

میخورم😋

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731
تو هم هی امروز دست رد به سینه غذاهای خوشمزه بزن اون از کله پاچه اینم از دلمه برو همون نون و ربت رو ب ...

دلمه خوب اصلا خوب نیس. کله پاچه عاشقشم. که باز اکیپ خوب نبود 😄😄😄نون و رب هم. نون نداریم 😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
آره صبحانه انگلیسی میشه دیگه لوبیا سوسیس تخم مرغ اونا بیکن هم میزنن تنگش ما دیگه از این سوسول بازیا ...

تخم مرغ با خرما

خرما را یکم تفت بده بعد تخم مرغ  را بریز روش

یا همون سوسیس را با به پیاز کوچولو  سرخ کن تخم مرغ را بریز روشون تا بپزه

اینوتوطبیعت درست کرده بودیم بااتیش 

وای به به 😁😁 املت با پیااااااز 🧅

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
من قبلا صبونه پلو و قرمه سبزی یا مثلا قیمه کلا پلو خورشت میخوردم با ماست دیگه ازدواج کردم ترک کردم😂 ...

فک کردم فقط خودم این مدلیم 

البته من خیلی جلو خودمو میگیرم نخورم‌ولی بعضی وقتا دلم میخواد صبح که بیدار میشم ناهار بخورم 😂🤣

ما هر روز ارده ،شیره توت، شیره انگور ،مربا ،پنیر، و گاهی عسل میاریم سر میز هر کی هرچی خوردغذا اصلا،یه موقع شیر رو بچه ها با چی پف هم میخورم اگر چاقی نبود عاشق ارده و شیره به مقدار زیاد اما خوب فقط چند لقمه

دختر مجرد دارن؟

نه بابا  همسایه مون  حدود شاید نهایت ۳۰باشه   ۵سالذهمسایه هستیم 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2706